רמת השרון

פתחה עם ניצחון

קבוצת הכדוריד א.ס רמת השרון פותחת את העונה עם ניצחון חוץ בבאר שבע. כדי להעפיל לחצי גמר גביע ווינר צריכה רמת השרון לנצח מחר בבית את מ.כ. חולון

שרון יונתן 05/09/2019
שחקני רמת השרון (בכחול) במשחק בבאר שבע, צילום: באדיבות המועדון

קבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון פתחה את העונה עם ניצחון דחוק בחוץ על מ.כ. באר שבע (31 :30) במסגרת בית ב' של גביע ווינר שופטים. הקבוצה השלישית בבית היא מ.כ. חולון שניצחה לפני כן את באר שבע (31 :27), כך שהעולה לחצי הגמר תיקבע במשחק בין רמה"ש לחולון שיתקיים מחר (שישי, 16:00) באולם אורנים ברמת השרון, כאשר לחולון תספיק תוצאת תיקו כדי לעלות וזאת בגלל הפרש שערים טוב יותר, ניצחה את באר שבע בארבעה שערים לעומת רמה"ש שניצחה, כאמור, את באר שבע על חודו של שער.

רמה"ש, שרוצה לשמור על התואר היחיד שברשותה, מחזיקת גביע ווינר מהעונה שעבר, נקלעה למשחק לא טוב ובמחצית הראה לוח התוצאות על 18 : 15 לקבוצה הביתית. במחצית השניה ב"ש אף הגדילה את היתרון עד כדי 5 שערים, אבל בזכות הגנה טובה ויכולת של השוער גיל יעקב (10 עצירות) הצליחה רמה"ש להשוות בדקה ה-58 (29 :29) ולכבוש שער ניצחון 5 שניות לסיום מידי הזר פרדרג ויין שסיים ככובש המצטיין עם 9 שערים. משחק טוב היה גם לג'קיץ עם 8 שערים, כאשר שאר הכובשים: פאבלוביץ, יוסי אפו, מוטולה ופומרנץ עם 3 שערים כל אחד ועמית גל עם צמד.                          

אבי כחלון, יו"ר הקבוצה, אמר השבוע: "היה משחק קשה מאוד למרות שחשבנו שיהיה קל יותר. הרבה שחקנים היו מתחת לרמתם ונקלענו לסיטואציה קשה שרדפנו אחריהם כל המשחק. כל הכבוד לבאר שבע אבל הוכחנו אופי וידענו לנצח בסוף".

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 14/11/2019
שרון יונתן 13/11/2019
שרון יונתן 12/11/2019
שרון יונתן 06/11/2019
שרון יונתן 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מורה נהיגה הואשם בגין גרימת מותו של אופנוען בתאונה
הדר לביא
בית המשפט הורה לעכב את הדיון במינוי יולי גת למ"מ מנכ"ל מפעל המים
צוות המעבדה של יחידת הפיריון
השתלה מוצלחת בביה"ח בהכרמל
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
"בכוונתי להקים מנהלת להתחדשות עירונית"
ראש העירייה אמיר כוכבי וסגניתו יעל ברזילי, במעמד החתימה עם חבר המועצה עוד משה חנוכה
פרסום ראשון: הקואליציה בהוד השרון מתרחבת
רותם אבוהב ובן זיני
בן זיני עושה קעקוע חדש?
מומחים לחדשנות