רמת השרון

אירועים למען צעירי רמת השרון

וועדת הצעירים ברמת השרון ממליצה על קיום אירועים לצעירים במתחם המוסכים בסגנון שוק הפשפשים, אירועים במתחם הטניס, שילוב צעירים מוזיקליים בני העיר בערבי נגינה ושילובם באירועים עירוניים, חיזוק היחסים עם בית הספר "רימון" ועוד

שרון יונתן 18/09/2019
רמי בר לב , צילום: פרטי

ועדת הצעירים העירונית התכנסה ביום חמישי שעבר בפעם השנייה והפעם כדי לדון בקידום אירועי תרבות לצעירים בעיר. הוועדה, בראשותו של מחזיק תיק הצעירים חבר המועצה רמי בר-לב ועמית צור, כוללת חברי מועצה נוספים (ירון גדות ומיכאל דורון), נציגי ציבור צעירים מטעם הסיעות וגורמים מקצועיים (אמיר קנצוק אחראי תחום הצעירים וחיים דיין מנהל מחלקת הנוער). לוועדה זו זומנו חבר המועצה דני לביא, מחזיק תיק התרבות, ושרון יחזקאל, סגנית מנהל מחלקת התרבות, כדי לקחת חלק בדיונים.                              

הוועדה ממליצה על קיום אירועים לצעירים במתחם המוסכים בסגנון שוק הפשפשים, אירועים במתחם הטניס, שילוב צעירים מוזיקליים בני העיר בערבי נגינה ושילובם באירועים עירוניים, חיזוק היחסים עם בית הספר "רימון" וכן לקדם סקר לבחירת אמנים לאירועי יום העצמאות שייבחרו על ידי הקהל הצעיר.                                                                     

רמי בר-לב ציין כי הוועדה תמשיך להתכנס בקדנציה זו על מנת לקדם יוזמות של צעירים בני העיר, כמו שנעשה בישיבה זו עם רון גיסין ושרון סולימה, צעירים בני העיר. "אני מנצל במה זו וקורא לצעירי העיר לקחת חלק בהעלאת רעיונות ולהשתתף בפעילויות ובכך להשפיע על עתידם בעיר", סיכם בר-לב.

עוד ברמת השרון
קרן שלהבת 21/11/2019
בילי בסרגליק 21/11/2019
שרון יונתן 25/09/2019
כתב לוקאל 24/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
'מעוף' הרצליה בשבוע היזמות העולמי
מרסלו גל ניצל במדריד
מבנה לא ראוי למגורים
שלוש משפחות מרעננה פונו מדירותיהם בבניין שעובר תמ"א 38
עוד רינת ברוך. בכוח האהבה והקבלה
"כולנו עם מוגבלות"
לאות הזדהות
לאות הזדהות
הצלחה לאירוע הספורט לילדים וצעירים בעלי צרכים מיוחדים
נמצאו יתושים נגועים בנגיף קדחת מערב הנילוס
פצועה אנוש בתאונת "פגע וברח"