רמת השרון

הקאנטרי יישאר בבעלות העירייה

איש העסקים גבי אדרי נאלץ, על פי המלצת בית המשפט העליון, למשוך את הערעור על החלטת בית המשפט המחוזי, ובכך נקבע סופית: הקאנטרי יישאר בבעלות עיריית רמת השרון

שרון יונתן 19/09/2019
קאנטרי רמת השרון. ישאר בידי העירייה, צילום: שרון יונתן

עכשיו זה סופי. בית המשפט העליון הכריע ביום שני כי  קאנטרי רמת השרון יישאר בבעלות העירייה. כזכור, מדובר בהליך משפטי מורכב וארוך שהחל לפני מספר שנים עם זכייתה של העירייה בהליך התמחרות לגבי הבעלות בקאנטרי מול איש העסקים גבי אדרי. לאחר שלא קיבל את החלטת תהליך ההתמחרות הגיש אדרי עירעור לבית המשפט המחוזי, אבל ערעורו נדחה. אדרי לא ויתר והחליט להגיש ערעור לבית המשפט העליון, בעוד שהעירייה ועובדי הקאנטרי הגישו לבית המשפט את טענותיהם מדוע הקאנטרי צריך להישאר בידי העירייה.

בדיון שהתקיים ביום שני בבית המשפט העליון, השופטים פוגלמן, מינץ וברון המליצו לגבי אדרי למשוך את הערעור, ולא נותר לו אלא לעשות כך ולכן החלטת בית המשפט המחוזי נותרה בעינה והקאנטרי יישאר ביד העירייה.                                

את עיריית רמת השרון ייצגו עוה"ד ניר אורן ויניר דקל וקרן איצקוביץ ממשרד עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות'.

בפוסט שהעלה אבי גרובר, ראש העירייה, לאחר הדיון הוא הודה לעורכי הדין ולאנשי אגודת הספורט, המנכ"ל אריק דורון, ושי חורי, מנהל הקאנטרי, על הניהול המעולה של הקאנטרי.

עובדי הקאנטרי, המיוצגים על ידי עו"ד אופיר רונן, בירכו על החלטת בית המשפט. עו"ד רונן אמר לאחר הדיון בבית המשפט: "מאז שהקאנטרי עבר לידי העירייה לעובדים יש בטחון תעסוקתי, העירייה המשיכה להעסיק כמעט את כל העובדים ושמרה על תנאי עבודתם".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרוחות סערו בישיבת המועצה
הסאגה שלא נגמרת
התחלת יישום חוק העזר להפעלת מרכולים בימי שבת
צמצום שימוש בכלים חד פעמיים
צמצום שימוש בכלים חד פעמיים
תקיפה ושוד בנסיבות מחמירות
כתב אישום נגד שני תושבי נתניה בגין חבלה חמורה ושוד בנסיבות מחמירות
שומרים על הבריאות ביום העצמאות
שומרים על הבריאות ביום העצמאות
שכונת פארק הנחל בבאר שבע
ביקושים ערים לשכונת פארק הנחל בבאר שבע
החולדות כבר כאן