רמת השרון

לגזור ולשמור

בקבוצות הכדורגל של הפועל "ניר" רמת השרון, בוגרים ונוער, מרוצים מאוד מפתיחת העונה. הבוגרים במקום השלישי לאחר שני ניצחונות רצופים והנוער במקום השני עם מאזן מושלם

שרון יונתן 19/09/2019
רמת השרון (בלבן) בניצחונה בעפולה, צילום: באדיבות הקבוצה

בקבוצת הכדורגל הפועל "ניר" רמת השרון חותמים בשתי ידיים כי הטבלה בסיום העונה תהיה זהה לזו של המחזור הרביעי. לאחר שפתחה את הליגה עם נקודה אחת משני המחזורים הראשונים, מצליחה רמה"ש לחבר שני ניצחונות רצופים שמקפיצים אותה למקום השלישי והמכובד. אז נכון, הליגה הלאומית היא אחד הדברים הצפופים בעולם, בו כל ניצחון זורק אותך למעלה וכל הפסד מחזיר אותך למטה, אבל לפחות על פי פתיחת העונה רמה"ש יכולה העונה לצאת מהאזור המסוכן ולהוות פקטור בחלק העליון של הטבלה.

בשני המחזורים הראשונים איבדה רמה"ש נקודות בשל שערים שספגה לקראת הסיום, אבל בשני הניצחונות רמה"ש הוכיחה המון אופי, כאשר 4 מתוך 5 השערים שכבשה נכבשו ברבע השעה האחרונה: 2 השערים האחרונים בניצחון הביתי על לוד במחזור השלישי ושני השערים בניצחון החוץ החשוב ביום חמישי שעבר בעפולה, כאשר היו אלו דניאל שוורצבוים (דקה 82) וטל יגודייב (שער שני ברציפות בדקה ה-88) שהעניקו כאמור לרמה"ש ניצחון 2 :0, ניצחון שני ברציפות שהעלה אותה למקום השלישי. המאמן נעם שוהם בהחלט יכול להיות מרוצה מהתפוקה ההתקפית עד כה: 7 שערי זכות, הגבוה ביותר בליגה ביחד עם סכנין ולוד. ברמה"ש ירצו כמובן להמשיך את המומנטום כשיארחו הערב (חמישי, 19:00) את אחי נצרת שצברה עד כה 5 נקודות.

גם בקבוצת הנוער היו חותמים על הטבלה הנוכחית בסיום העונה, וזאת לאור הפתיחה המושלמת של הקבוצה של אורן רותם, 3 ניצחונות רצופים שממקמים אותה במקום השני והמכובד למכבי חיפה שמובילה עליה רק בזכות הפרש שערים. בשבת שעברה ניצחה בביתה את הפועל חדרה 2 :1 לאחר שדווקא חדרה עלתה ליתרון בדקה ה-36, אבל רמה"ש הוכיחה את עליונותה שהפכה עם צמד שערים: לית סלאמה (45) ורוי בנבניסטי (50). גם בקבוצת הנוער מקווים להמשיך את המומנטום בשבת כשתתארח אצל הפועל ת"א המדורגת אחריה, במקום השלישי.

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 10/10/2019
שרון יונתן 07/10/2019
שרון יונתן 26/09/2019
שרון יונתן 19/09/2019
שרון יונתן 12/09/2019
שרון יונתן 05/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מדברים על "מהיר לעיר"
יוסי לב
עושים כבוד למוזיקה העברית
פעילויות הקיץ בטכנודע חדרה
פעילויות הקיץ בטכנודע חדרה
זכו בפרס הקליטה המיטבית
עד גיל 21 תגיע לירח
עד גיל 21 תגיע לירח
מאיה כץ (משמאל), יעל גולד, דורית דגן, תמי גרוסמן ואורלי רוטר קסירר. לתרום מכל הלב
נשים למען נשים
דוד סרוגו יור ארגון קבלני רחובות
רחובות במקום טוב באמצע
האב, הבן והבחירות המקומיות