רמת השרון

תערוכת בוגרים מתיכון אלון

יצירותיהם של בוגרים מצטיינים מתיכון "אלון" ברמת השרון יוצגו החל מהשבוע הבא בתערוכה ארצית

כתב לוקאל 22/09/2019
צילום באדיבות תיכון "אלון" רמת השרון

בוגרים מצטיינים, ממגמת אמנות חזותית בתיכון "אלון" יציגו בשבוע הבא את יצירותיהם בתערוכה ארצית, המוקדשת ליצירות ביכורים של בוגרים מצטיינים מרחבי הארץ. התערוכה תוצג בית ספר גורן לתקשורת חזותית, באקדמית עמק יזרעאל.     

לתערוכה חשיבות רבה עבור התלמידים הבוגרים ועבור המשך דרכם, שכן היא מהווה הזדמנות ראשונה להצגת היצירות מחוץ לכותלי בית הספר, דבר שעשוי להוות תמריץ להתפתחות מקצועית עתידית. תהליך הלמידה שעברו התלמידים בשלוש שנות לימודיהם מתנקז לתערוכת הגמר שלהם, והצגתה בתערוכה המתקיימת מחוץ לכותלי בית הספר מפגישה את התלמידים עם הממסד האמנותי ועם השדה המקצועי.

השנה נבחרו להציג בתערוכת הבוגר 5 בוגרות: אלונה הנגבי, גילי הקר, מישל אפרתי, מיקה קונפינו ואילאיל דהן רינקביץ.   

עבודת הגמר של אלונה הנגבי, רישום בעפרון ואקריליק על גבי דיקט, עשתה שימוש במצעים ואובייקטים שנזרקו על ידי אחרים, כך שעל גבי עקבות העבר נוצרה העבודה החדשה; מישל אפרתי הציגה צילומים מודפסים שכותרתם "מאבק", העוסקים בהתגברות על מחסום אישי; גילי הקר הציגה שלוש עבודות וידיאו, מיקה קונפינו הציגה ציור אקריליק על בלוק עץ, שכותרתו ,"שמיים וארץ", עבודה העוסקת באמונה אישית; ואילאיל דהן רינקביץ הציגה עבודה שכותרתה "איזון", העוסקת בקשר שבין מקריות לתכנון.

לדברי ורה קולמן, מרכזת מגמת אמנות באלון, העבודות של בוגרי אלון  מעידות על המגוון הרחב של תחומי ההתמחות אליהם נחשפו התלמידים, במהלך לימודיהם במגמה. בפרוייקטים ניכרת חדשנות ומקוריות וביטוי אישי שהוא תוצאה של מסע אישי ופיתוח תהליכי עבודה שעברו התלמידים בשלוש השנים האחרונות. 

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
חוה הייטי
"המנחה של המדינה 2019"
עכו: עלייה באחוז הזכאים לבגרות
אישום: פרצו וגנבו כספת ממרכז לקשיש בתל אביב
תלמידי אמית כפר בתיה
הישג ברובוטיקה לתלמידי אמי"ת כפר בתיה
"לוקחים את קבלני הפיגומים כשעיר לעזאזל"
גבר טבע למוות בנחל הירקון
רוכב אופניים חשמליים נפצע קשה בקריית מוצקין
20 פצועים בתאונה ליד גסר א זרקא
20 פצועים בתאונה ליד ג'סר א זרקא