רמת השרון

מחפשת ניצחון ראשון

שלושה הפסדים משלושה משחקים, זהו המאזן של קבוצת הגברים בכדורסל, א.ס. רמת השרון, בבית המוקדם של מפעל גביע הליגה. כעת מתכוננת הקבוצה למפגש הכפול מול אליצור יבנה, בגביע המדינה ובליגה

שרון יונתן 07/10/2019
רמת השרון (בלבן) במשחק ההפסד להרצליה, צילום: שחר ברגר

קבוצת הגברים בכדורסל, א.ס. רמת השרון, חוותה על בשרה בשבועיים האחרונים עד כמה משימת הליגה הלאומית תהיה קשה עבורה בעונה הקרובה. רמת השרון שובצה בגביע הליגה הלאומית, מפעל ההכנה לליגה, בבית השרון ביחד עם בני הרצליה, עירוני רעננה והוד השרון ולצערה סיימה את השלב המוקדם עם שלושה הפסדים.                                  

במשחק הפתיחה יצאה הקבוצה של גיא קנטור למשחק חוץ מול הוד השרון וחזרה משם עם הפסד 86 :96. רמה"ש פתחה את המשחק בצורה טובה והמשחק היה שקול בשלושת הרבעים הראשונים (72 :70 להוד השרון בסיום הרבע השלישי), אבל הרבע האחרון היה שייך כולו לקבוצה הביתית שרצה לניצחון משכנע. במחזור השני אירחה רמת השרון את בני הרצליה, היורדת מליגת העל, ורשמה את הפסדה השני (67 :79). גם במשחק הזה לרמה"ש הייתה מחצית ראשונה טובה שבה הובילה, אבל החצי השני היה חלש, עד כאמור ההפסד בסיום.                                                          

בלי סיכוי להעפיל לחצי גמר המפעל התייצבה רמת השרון ביום ראשון למשחק חוץ מול עירוני רעננה וגם אותו כאמור סיימה בהפסד, הפעם 82 :74. כמו בשני המשחקים הראשונים, מול הוד השרון והרצליה, גם נגד רעננה רמה"ש הייתה במשחק בחצי הראשון ואף סיימה אותו ביתרון 37 :36, אבל ברבע השלישי רעננה השתלטה על המשחק, פתחה פער שאותו לא איבדה עד הסיום.                                      

רמת השרון יכולה אולי להיות מעודדת מכך שפתחה את המשחקים בצורה טובה, אבל אין ספק שבקבוצה צריכים לתת את הדעת על מה שקורה במחציות השניות. כעת תוכל הקבוצה להתרכז בהכנות לקראת המפגש הכפול מול אליצור יבנה: משחק הגביע ברמה"ש ב-23 לחודש ומשחק הליגה ביבנה כעבור  6 ימים.                                                               

אלון שפר, יו"ר הקבוצה, אמר השבוע: "משחקי גביע הליגה נותנים לנו הכנה נהדרת והמון תשובות לדברים מסוימים. ממשחק למשחק ראינו מגמת שיפור למרות שהפסדנו את שלושת המשחקים. נכון שלא עלינו לחצי הגמר אבל נדע לקחת מהמשחקים האלו את הדברים הטובים".

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 27/11/2019
שרון יונתן 26/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: גרם נזק למספר רב של כלי רכב
בת שנתיים וחצי מחדרה בלעה צבר מגנטים
מרעננה לארווויזיון?
תנו לקרוא בשקט
יריד דיגיטלי בקניון שרונים
פסטיבל שכולו ספר
פסטיבל שכולו ספר
רכב התהפך במרכז הוד השרון
עץ של משאלות