רמת השרון

ליהיא באולימפיאדה!

הישג נפלא למתעמלת הצעירה ליהיא רז שהשיגה באליפות העולם שהתקיימה בגרמניה את הקריטריון להשתתפות באולימפיאדת טוקיו בשנה הבאה. שאפו ענק!!

שרון יונתן 10/10/2019
ליהיא רז (משמאל) עם המאמנת מורן קלפנר, הישג מדהים, צילום: פרטי

רק לפני כחודש חגגה ליהיא רז יום הולדת 16 וכעבור מספר שבועות זכתה במתנה הגדולה ביותר שיכלה לבקש, עמידה בקריטריון להשתתפות במשחקים האולימפיים שיתקיימו בשנה הבאה בטוקיו שביפן.

ליהיא (תלמידת כיתה י"א בתיכון אלון) ייצגה בשבת שעברה את ישראל באליפות העולם שהתקיימה בשטוטגרט בגרמניה כאשר זו השנה הראשונה שלה בדרגת הסניור ולכן התמודדה מול המתעמלות הגדולות ביותר בעולם ועשתה תחרות יציבה ללא נפילות על כל ארבעת המכשירים (קרקע, קפיצות, מקבילים, קורה) בהם צברה 58.6 נקודות בתחרות הקרב רב ובכך הצליחה להשיג את הקריטריון לאולימפיאדה שהיא, כזכור, רק בת 16.

משום שליהיא מתחת לגיל 18, היא אינה חייבת לעמוד בקריטריון של הועד האולימפי הישראלי מאחר שהיא עונה על "קריטריון הצעירים", על פיו ספורטאי מתחת לגיל 18 יכול להסתפק בקריטריון הבינלאומי בלבד. יש לציין כי הפעם האחרונה בה ישראל שלחה מתעמלת אישה הייתה באולימפיאדת לונדון 2012.                                                    

מורן קלפנר, המאמנת שלה במגוונים רמת השרון, אמרה בתחילת השבוע: "הגענו לתחרות נחושות מאוד וידענו בדיוק מה אנחנו צריכות לעשות. ליהיא הגיעה מפוקסת מאוד ועשתה תחרות מוצלחת. ליקי מתרגשת מאוד מההישג ומחכה לחזור הביתה ולעבוד קשה לקראת האולימפיאדה. אני גאה בה ושמחה לראות איך היא נהנית מהמעמד שהגענו אליו".                                                                                 

במגוונים בירכו את ליהיא ומורן על ההישג הנפלא: "ברכות חמות לליהיא רז ולמורן קלפנר על ההישג המדהים באליפות העולם. אנו גאים ומתרגשים אתכן".

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 14/11/2019
שרון יונתן 13/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
רחובות מארחת
איש צוות רפואי הותקף בבית חולים "מאיר"
'גל ירוק' בציר טשרניחובסקי
יהושע שפונדר , מחירי הדירות ימשיכו לעלות
בכמה אחוזים עלו הדירות ברמת השרון?
תקיפה ושוד בנסיבות מחמירות
כתב אישום נגד שני תושבי נתניה בגין חבלה חמורה ושוד בנסיבות מחמירות
חשד: הציג את עצמו כמטפל הוליסטי וביצע עבירות מין באישה
הכי בבית שיש
אחוות אמהות