רמת השרון

צנחה לתחתית

קבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון מפתיעה בחולשתה ולאחר חמישה מחזורים יש באמתחתה כבר שלושה הפסדים והיא מדורגת במקום העשירי. לקבוצה צפויים ארבעה משחקים בתשעת הימים הקרובים

שרון יונתן 06/11/2019
שחקני רמת השרון (בלבן) במשחק ההפסד בראשל"צ, צילום: באדיבות הקבוצה

"למרות פתיחת העונה הגרועה אני עדיין טוען שיש לנו את סגל השחקנים הטוב בליגה", את האמירה הזאת, שנשמעת השבוע תלושה מהמציאות, אמר ביום ראשון אבי כחלון, יו"ר קבוצת הכדוריד של רמת השרון, לאחר שקבוצתו נוצחה ביום שישי שעבר בחוץ על ידי מכבי ראשל"צ בתוצאה 31 : 34.             

לאחר המחזור החמישי לרמה"ש מאזן עלוב של שלושה הפסדים (לשתי הראשל"ציות ואשדוד), תיקו וניצחון בודד ששווה לה רק מקום עשירי וזאת כמובן פתיחת העונה הגרועה ביותר שידעה הקבוצה בשנים האחרונות.                                           

פרדרג ווין הוביל את רמה"ש עם שבעה שערים ואחריו: דניאל שקלים - 6, עמית גל - 5, ג'אקיץ' - 4, איתי טורקניץ, גיל פומרנץ ויוסי אפו - 2 כל אחד, אלעד קפון, מילאן פבלוביץ' ועמית מוטולה - שער אחד כל אחד.                                     

כחלון הודה השבוע כי אין לו הסבר ממשי לפתיחת העונה הגרועה של קבוצתו בליגה: "היה משחק הגנה חלש מאוד שלנו כאשר כמעט כל השערים הובקעו מקרוב, כך שהשוערים בקושי עצרו זריקות. זה מסוג הדברים שאתה יודע שאתה עושה הכל נכון אבל העסק לא דופק כמו שצריך. אנחנו מתאמנים נכון ויש לנו שחקנים אינטלגנטים, אבל לדעתי הם חסרי תשוקה, טירוף ונשמה. מעבר לכך, אני לא מצליח להבין מה חסר לנו. היינו צריכים אחרי המחזור החמישי להיות עם חמישה ניצחונות, גם כאשר התמודדנו מול שלוש הגדולות האחרות. יש לנו חומר שחקנים מצוין שלא מצליח להביא את העליונות שלו כקבוצה". כחלון ציין כי אין לו שום מחשבות על החלפת המאמן. ואם זה לא מספיק, בפני רמה"ש עומדים כעת ארבעה משחקים בתשע ימים. זה יחל עם משחק בית מחר (שישי, 16:00) מול קרית מוצקין (מקום חמישי), ימשך ביום שני במשחק חוץ בהרצליה ויסתיים בסוף שבוע הבא עם שני המשחקים במסגרת הסיבוב השלישי של גביע האתגר האירופי מול קבוצת אודסה האוקראינית.                               

כחלון: "אנחנו חייבים לשכוח מהר מהתקופה הגרועה ולצאת לדרך חדשה. יש לנו קאדר טוב מאוד של 15 שחקנים, כאשר גם המחליפים הם ברמה גבוהה, כך שהעומס יתחלק בין כולם כמו שצריך".

עוד ברמת השרון
שרון יונתן 14/11/2019
שרון יונתן 13/11/2019
שרון יונתן 12/11/2019
שרון יונתן 31/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אומרים לא לאלימות נגד נשים!
עובדת מצטיינת בעיריית רמת השרון
עובדת החודש בעיריית רמת השרון
אזרח ירדני הואשם בביצוע פיגוע טרור באילת
הפגינו בקריאה לשוויון
הפגינו בקריאה לשוויון
משוועים לחיזוק
פסטיבל White - יין לבן על הים במרינה הרצליה
פסטיבל White
פסטיבל מחול כרמיאל חוגג 70 לישראל
פעוט טבע בבריכה בהרצליה