רמת השרון

מפגש הסייבר ברעננה

מפגש מעניין התקיים השבוע בנושא הסייבר

זאב גולדשמיט 08/11/2019
סייבר רעננה, צילום: דורית אהרן

במסגרת שבוע הסייבר נפגשו בשבוע שעבר תלמידי קריית החינוך אמי"ת כפר בתיה ותלמידות אמי"ת רננים ברעננה עם מומחים מחטיבת הסייבר של חברת רואי החשבון KPMG ליום של למידה בנושא מוגנות רשת.

את המפגש , שהתקיים באקדמיה ליזמות במתחם אמי"ת גוגיה בכפר בתיה, הובילו שקד לוי ולין בריל מחטיבת הסייבר של חברת KPMGוגליה קדמי-פרגמן מובילת האקדמיה ליזמות.

התלמידים למדו אודות איומי הסייבר השונים, מוגנות ברשתות החברתיות , קניות ברשת ועוד מגוון נושאים הרלוונטיים לחייהם של בני נוער.

בריל הדגימה לתלמידים כיצד בפרק זמן של דקות ספורות היא שולחת להם הודעה מזוייפת מהמורה שלהם, ולימדה אותם שיטות בעזרתן ניתן להתגבר על איומי סייבר .

ירון כרמי מנהל אמי"ת חברה ומשפט: " במסגרת תוכנית העתודה המדעית בחטיבת הביניים באמי"ת חברה ומשפט, המיועדת לקידום תלמידים למגמות מדעיות וטכנולוגיות, זכו התלמידים לשמוע ממיטב המומחים אודות האופנים השונים בהם ניתן להתגונן בפני פוגענות ברשת".

נועה, תלמידת אמי"ת רננים: "אנחנו צריכים ללמוד להגן על עצמינו גם ממי שרוצה להרע לנו, לא רק פנים מול פנים אלא באופן וירטואלי".

גליה קדמי-פרגמן מוביל האקדמיה ליזמות הודתה למומחי החברה, אשר נפגשו עם תלמידי אמי"ת במוקדים שונים בארץ: "שיתוף הפעולה עם מומחי חברת KPMGפתח בפני התלמידים צוהר לעולם של אפשרויות אך גם סכנות בלתי מוגבלות, ועל הדרכים להתמודד איתן".

עומר קופולוביץ תלמיד אמי"ת מדעי: "למדנו דברים שמאוד רלוונטיים עבורינו כיום כיוון שאבטחת המידע באינטרנט הוא נ ושא חשוב בחיינו".

עוד ברמת השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
קריית הספורט והנופש
יום פתוח בקריית הספורט והנופש ברעננה
נבחרת תורה ומדע בגמר אליפות הנוער לסטארטאפים
נבחרת "תורה ומדע" בגמר תחרות הסטארטאפ של משרד החינוך
רמת השרון הצטרפה למיזם התחבורה הציבורית
זהו פתרון מצוין ורצוי מבחינתנו
"זהו פתרון מצוין ורצוי מבחינתנו"
שני אחים הואשמו בגניבת סחורה
נטעה יתד
התמונה החינוכית של כפ"ס
החמישייה הפותחת
החמישייה הפותחת