רמת השרון

עם הפנים לאירופה

לאחר שהתאוששה בליגה עם שני ניצחונות רצופים מתכוננת קבוצת הכדוריד לצמד המשחקים מול אודסה האוקראינית במסגרת גביע האתגר שיתקיימו בימים שבת וראשון באולם אורנים

שרון יונתן 14/11/2019
קבוצת הכדוריד (בלבן) במשחק בהרצליה, צילום: באדיבות המועדון

קבוצת הכדוריד א.ס. רמת השרון מגיעה לרגע האמת שלה במישור האירופי, כאשר בימים שבת וראשון הקרובים (19:00, אורנים) תארח את קבוצת אודסה האוקראינית לצמד משחקים במסגרת הסיבוב השלישי בגביע האתגר האירופי. רמת השרון מגיעה לצמד המשחקים לאחר שני ניצחונות רצופים בליגה ששיפרו את מעמדה בטבלה. זה החל ביום שישי כשרמת השרון גברה בביתה על קרית מוצקין בתוצאה 31 :29 (17 :14 במחצית לרמה"ש). שלושה ימים לאחר מכן, ביום שני, יצאה רמה"ש לדרבי השרון מול השכנה מהרצליה המסובכת בתחתית. למרות הבדלי הרמות בסגל השחקנים לא הצליחה רמה"ש לקחת את ההובלה ולמחצית ירדו הקבוצה ביתרון 16 :14 להרצליה. המשחק השקול נמשך גם במחצית השניה עד הסיום הדרמטי שבסופו רמה"ש ניצחה 34 :33. בעקבות שני הניצחונות עלתה רמה"ש למקום החמישי שבמאזנה 7 נקודות (3 נצ', תיקו, 3 הפ'). את רמה"ש הוביל מילאן פאבלוביץ עם 14 שערים, ג'קיץ 6, ויין 5, פומרנץ 4, גל 3, מוטולה 2. לפני המשחק נפרדה בני הרצליה מהשוער גיל יעקב ויוסי אפו ששיחקו בשורותיה בשנים האחרונות וכעת משחקים ברמה"ש. משחק הליגה הבא נגד נס ציונה נדחה עקב המשימה האירופית ל -22 בנובמבר.                                                                               

נכון ליום רביעי בצהריים, זמן סגירת העיתון, לא התקבלה הודעה מהקבוצה האוקראינית על דרישה לביטול המשחקים עקב המצב הבטחוני בארץ, כך שצמד המשחקיים אמור להתקיים כמתוכנן.                                                                   

אבי כחלון, יו"ר הקבוצה, העריך את סיכוי קבוצתו לעבור לשלב הבא: "השאלה לא מי משחק נגדנו אלא איך אנחנו מגיעים. אנחנו לא נראים טוב. אם נדע להביא את היכולת של תחילת העונה אז אני מעריך שנעבור בקלות אבל אם נביא את היכולת האחרונה של הליגה אז יהיה מאתגר".


עוד ברמת השרון
שרון יונתן 27/11/2019
שרון יונתן 26/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
שרון יונתן 21/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: עקצו עסקים בצפון הארץ
אליניב ברדה בדרך להנפקת דרכון פורטוגלי
אליניב ברדה בדרך לדרכון פורטוגלי
רואה שש שש
אישום: ויכוח בחניון בראשל"צ הסתיים בדקירה
חוף אשקלון ביריד החטיבה להתיישבות
פותח את הדלת
הוגשה תלונה במשטרה בגין חשד לניסיון לפגוע בטוהר הבחירות
מנחם קורצקי , דרבי השרון בסוף הסיבוב
מתי יערך דרבי השרון?