רמת השרון

"התשוקה לחיים"

על הבמה של האודיטוריום הגדול בכפר הירוק ברמת השרון יעלו ביום שני מומחים, רופאים, פרופסורים, מובילים בארץ בתחום אינטיליגנציית חיים, שידברו על רגשות, בריאות, חשיבה, אינטליגנציה רגשית וקבלת החלטות

בילי בסרגליק 21/11/2019
ד"ר דני קרת. על תזונה ואיכות חיים, צילום: פרטי

כנס ייחודי תחת הכותרת: "לדעת. לגעת. להבין. התשוקה לחיים", עומד להיערך בערב יום שני הקרוב, בשעה שש, בכפר הירוק ברמת השרון. חמישה מומחים מתחום אינטיליגנציית חיים, ישתתפו באירוע וידברו על מחשבות, התנהלות ורגשות. הכנס, שהוא השלישי במספר, יערך באודיטוריום הכפר הירוק. על הבמה יתראיינו פרופסור דניאלה קידר, חוקרת בינלאומית לאינטליגנציה רגשית, מומחית לשפת הגוף, ראש היחידה לתקשורת אנושית, בריאות, משפט ואתיקה באוניברסיטת חיפה. ד"ר דני קרת, ד"ר לרפואה וד"ר לנטורופתיה מהמובילים בישראל, העוסק בהיבטים של גוף ונפש, מלווה אנשים לגייס את כוחות הריפוי האישיים, ידבר על התזונה הטובה ביותר וכיצד מטיבים את המצב הבריאותי ומעלים את איכות החיים, מלווה גם מתמודדי סרטן.

בכנס יחשוף, מדוע רוב הדיאטות נכשלות ואיך ניתן לפעול שהן יצליחו, שירלי יובל יאיר, פסיכולוגית, מתמחה בפסיכולוגיה חיובית,  סופרת, מוזיקאית, מרצה על פסיכולוגיה חיובית. ד"ר קרן אור-חן, מומחית בתחום קבלת החלטות, עוסקת באינטראקציה בין הגוף והנפש, שינה וחלומות, התמודדות עם מצבי לחץ, קבלת החלטות בצמתים בחיים, מומחית בתקשורת בין אישית ושפת גוף. מרצה באוניברסיטת חיפה ובבית הספר לעבודה סוציאלית, החוג לפסיכולוגיה. ד"ר דינה אייזן, רופאה העוסקת בקידום בריאות אופטימית, מחברת רב המכר "מסע אל ממלכות פנימיות", מלמדת כיצד לחשוב אופטימי ולהשתמש בהומור ושמחת חיים, מורה לחשיבה הכרתית (ימימה).

על החלק האמנותי הרכב "הופעת לוואי": 3 סטנדאפיסטים ונגן אחד, חברו לסטנד-אפ אקטואלי, מוזיקלי, מצחיק, על הבמה יעלו אריק זילברמן, סיגל כהנא, אמיר הורוביץ ועל הקלידים יניב ברוך.

  את הכנס מפיקה ומנחה העיתונאית והשדרנית בילי בסרגליק: "אנשים במדינה נמצאים בכאוס, בלחצים, מבולבלים וזה משפיע על חייהם האישיים. אנחנו ממשיכים, לבקשת הקהל, להעלות אפשרויות שונות לשינוי החיים, המצב הפנימי, להביא עצות דרך מומחים".

עוד ברמת השרון
קרן שלהבת 21/11/2019
שרון יונתן 25/09/2019
כתב לוקאל 24/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
מעכשיו לא צריך לנסוע למרכז כדי להנות מטיפול פנים איכותי
טיפול פנים ברחובות
סוכות עם צלילי ילדות
רוכב אופניים חשמליים נפצע בתאונה
רוכב אופניים חשמליים נפצע בתאונה
מטרד צואת הכלבים מגיע לכנסת
אלפי יח"ד ייבנו באשקלון
בקרוב בת"א: מיניבוסים לפי קריאה
ביהמש קיבל את העתירה של קהילת יונתן
ביהמ"ש קיבל את עתירת קהילת יונתן
עוד שמואל סעדיה
עו"ד שמואל סעדיה עתר השבוע לבג"צ נגד היועץ המשפטי לממשלה