רעננה

כתבי אישום בגין אלימות בכביש

כתבי אישום הוגשו נגד שני נהגים שתקפו לכאורה אחרים במהלך ויכוח שהתפתח בזמן נסיעה בכפר סבא וברעננה. ''אני אפוצץ לך את הפנים'', איים אחד מהם

מיכאל פרוסמושקין 12/03/2018
כתבי אישום בגין אלימות בכביש
כתבי אישום בגין תקיפה בכביש (תמונה להמחשה) צילום: iclipart

שוב ושוב עצבנות יתר בכבישי ישראל מובילה לאלימות בין נהגים: לפני ימים אחדים הוגשו שני כתבי אישום נגד נהגים בגין תקריות שהתרחשו בכבישי כפר סבא וברעננה.  

במקרה הראשון, נהג, בן 56, הואשם בתקיפה של נהג אחר בעקבות דין ודברים שפרץ ביניהם באזור התעשייה בכפר סבא. על פי כתב האישום, ב–15 בינואר השנה, ביקש נהג משאית גרר להיכנס למוסך ברחוב היוצרים בכפר סבא. בנסיבות אלו החל הוא בנסיעה לאחור ואילו הנאשם שנהג באותה עת על רכב מסוג ג'יפ הגיע ממול ומנע  את המשך נסיעתו של נהג המשאית. בין השניים התפתח דין ודברים במהלכם איים על פי הנטען הנאשם על נהג המשאית באומרו: ''אם לא תזיז את המשאית אני אפוצץ לך את הפנים''. 

בהמשך, ניגש הנאשם אל המשאית, פתח את דלתה, משך את נהגה החוצה בכוח ונתן לו אגרופים בפניו ונגח בפניו. כתוצאה מהתקיפה, נגרם לנהג המשאית חתך בשפה אשר הצריך תפירה ובעקבות כך שהה האיש בחופשת מחלה במשך חמישה ימים. 

במקרה אחר, שנחשף בכתב האישום שהוגש לפני ימים אחדים, תושב כפר סבא, בן 73, הואשם  בתקיפה ובאיומים על רקע ויכוח בכביש. מהחקירה עולה כי ב – 13 באוגוסט אשתקד נסעה תושבת כפר סבא ברכבה ברחוב אחוזה ברעננה וצפרה לנאשם על מנת שיתקדם. 

או אז, כך על פי כתב האישום, עצר הנאשם את רכבו באמצע הדרך ויצא לכיוון רכבה של האישה תוך שהוא מקלל אותה ומאיים עליה בכך שאמר לה כי יחנוק אותה. ביד לאחר מכן, כך על פי כתב האישום,  הנאשם תקף את הנהגת בכך שהכניס את פניו  לתוך מכוניתה, ירק על פניה ודחף את סנטרה בידו. 

משפטם של שני הנהגים יתנהל בחודשים הקרובים בבית משפט השלום בכפר סבא. עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 15/02/2019
קרן שלהבת 14/02/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/02/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
תקרית אלימה בבית חולים רמב"ם
מרכיבים קואליציה (פרשנות)
מתואמות ביניהן
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
הופסקה ההתקשרות בין מפלגת העבודה למועמדות לראשות עיריית הוד שרון יפעת קריב
מוקד צופה
אופנוען נפצע בתאונה בהוד השרון
הושחתו שלטי בחירות של גינזבורג
הושחתו שלטי בחירות של גינזבורג