רעננה

אישום: תקפה את בעלה ובתה

תושבת רמת השרון הואשמה כי במספר הזדמנויות תקפה את בעלה ובתה והשליכה לעברם חפצים

מיכאל פרוסמושקין 23/04/2018
אישום: תקפה את בעלה ובתה
מואשמת כי תקפה את בעלה ובתה (תמונה להמחשה) צילום: iclipart

תושבת רמת השרון, בת 60, הואשמה לפני ימים אחדים בתקיפת בעלה ובתה, וכן בגרימת נזק לרכוש. 

על פי כתב אישום, שהוגש בסיומה של חקירת תחנת גלילות, ב-19 בפברואר ביקש הבעל מהנאשמת להנמיך את עוצמת השמע ברדיו, אך היא סירבה לבקשתו.  בשלב מסוים החליט הבעל לצאת מהדירה וטרם יציאתו ניסה לנעול את חדרו באמצעות מפתח. מהחקירה עולה כי בתגובה לכך תקפה אותו הנאשמת בכך שמשכה בשערותיו והכתה אותו באמצעות אגרופים לראשו. מיד לאחר מכן, נמלט הבעל מהדירה וניגש לתחנת המשטרה על מנת להגיש תלונה. בשעות הלילה של אותו יום חזר לדירה ונעל עצמו בתוך חדרו. בבוקר למחרת, הלך שוב לתחנת המשטרה והגיש תלונה. כאשר חזר הביתה והחל לארגן תיק עם בגדים לבתו, אמרה הנאשמת: ''אתה לא תיקח בגדים לזונה הזו, שתלך לעבוד ברחוב''. מיד לאחר מכן החלה הנאשמת, כך על פי כתב האישום, לנשוך את בעלה, תוך שהיא אומרת לו שהיא תחנך אותו. כתוצאה מכך נגרם לו פצע נשיכה ודימום. 

עוד נטען בכתב האישום, כי כשבועיים קודם לכן, החל דין ודברים בינה לבין בעלה ובתה, במהלכו היא החלה להשליך חפצים, ביניהם ספלים וצלחות לעבר בעלה ובתה אשר חלקם פגעו בהם ונשברו על הרצפה. בשלב זה, כפי שעולה מכתב האישום, החלה הבת לצלם את מעשי אמה ובתגובה לכך תקפה הנאשמת את הבת בכך ששפכה לעברה מים. בהמשך משכה בשערותיו של בעלה ואיימה עליו כי תגיד כי במשטרה כי שוכב עם בתו. כמו כן, על פי הנטען, איימה עליו באמצעות סכין: ''אני לא מאיימת, אני ישר חותכת''. בהמשך הכתב הנאשמת את בעלה באמצעות שפופרת הטלפון מספר פעמים בידו. 

נוכח מעשיה, היא הואשמה כעת האם בעבירות של תקיפה, איומים והיזק לרכוש במזיד. משפטה עתיד להתחיל בחודש אוקטובר בבית משפט השלום בת''א. 
עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של כפר סבא
נוכחותה של שלי זל ממשיכה לפעום בלבבות כולנו
''נוכחותה של שלי ז''ל ממשיכה לפעום בלבבות כולנו''
נעצרו חשודים בהצתת פנצריה בהוד השרון
נעצרו חשודים בהצתת פנצ'ריה בהוד"ש
האם יגיע הניצחון?
האם יגיע הניצחון?
ישחקו הנערים לפניו
ישחקו הנערים לפניו
ראש עיריית דימונה חשוד בהטרדה מינית
ראש עיריית דימונה חשוד בהטרדה מינית
בכל גיל אפשר ללמוד
"בכל גיל אפשר ללמוד"
הכרה בינלאומית לעיריית הרצליה ולמערכת החינוך בעיר
הכרה בינלאומית לעיריית הרצליה ולמערכת החינוך בעיר