רעננה

הורים מואשמים בהתעללות

על פי כתב האישום, ההורים נהגו באלימות פיזית ומילולית קשה כלפי ילדיהם, בין היתר נהגו להכותם, לזרוק חפצים, לקלל ולנעול אותם בחדריהם או מחוץ לבית למשך זמן רב, וזאת בין השאר כאשר הילדים התלבשו באופן לא צנוע לטעמם או לא קמו לתפילה

תמי מאור 23/04/2018
הורים מואשמים בהתעללות
ההורים מואשמים בהתעללות בילדיהם (תמונה להמחשה) צילום: iclipart

פרקליטות מחוז ירושלים (פלילי), באמצעות עו''ד זהר גיאת, הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום נגד שלושה נאשמים, הורים ובנם, בגין עבירות של התעללות בקטינים ומעשים מגונים במשפחה. על פי כתב האישום, ההורים נהגו באלימות פיזית ומילולית קשה כלפי ילדיהם, בין היתר נהגו להכותם, לזרוק חפצים, לקלל ולנעול אותם בחדריהם או מחוץ לבית למשך זמן רב.

ההורים מואשמים שנהגו להכות את הילדים לצרכי משמעת וענישה במקרים בהם התלבשו באופן לא צנוע או לא קמו לתפילה, וכן נקטו בעונשים שונים כדי להשפיל את הילדים, בין היתר על ידי הפשטתם מבגדיהם בעת שהיכו אותם, נעילתם מחוץ לבית והכאתם ברחוב. לאורך השנים אירעו מקרים רבים של התפרצויות זעם כלפי הילדים, בין היתר, ניסו ההורים לקרוע את חולצתה של בתם ולהוריד את חזייתה במהלך הוויכוחים לשם ביזויה המיני וכן גזרו בגדיה שהיו לא צנועים בעיניהם והיכו אותה בפטיש על ידה בשל לבוש לא צנוע . במעשיהם אלה ביצעו הנאשמים מעשי התעללות גופנית ונפשית בקטינים עליהם היו אחראים וכן מעשים לשם ביזוי מיני בקטינה שלא בהסכמתה. עוד עולה מכתב האישום כי האב נהג לבצע מעשים מגונים בבנותיו. נאשם 3, שהינו בנם של הנאשמים, מואשם בביצוע עבירות מין כלפי שתיים מאחיותיו הקטינות לצורך גירוי וסיפוק מיני.

 הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשמים עד תום ההליכים המשפטיים נגדם.


עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
חשד: הפר תנאי שחרור והיה מעורב באירועי אלימות
חשד: הפר תנאי שחרור ונקט אלימות
ת"א ממריאה אל על
 בני נוער אושפזו לאחר צריכת משקאות אנרגיה
בני נוער אושפזו לאחר צריכת משקאות אנרגיה
ישראל בתמונות
ישראל בתמונות
מערת קבורה נחשפה בטבריה
מערת קבורה נחשפה בטבריה
נעצרו חשודים בשוד אלים על רקע סכסוך עסקי
נעצרו חשודים בשוד אלים
בשבת: הפנינג משפחות של זכרונות ילדות הרצליה
בשבת: הפנינג משפחות של ''זכרונות ילדות הרצליה''
עשייה קהילתית פורצת דרך