רעננה

בורות בגינת הכלבים

בגינת הכלבים בפארק עתידים בהוד השרון נפערו לפני חג הפסח שני בורות גדולים שעד היום לא טופלו

זאב שרגא 29/04/2018
בור בגינת הכלבים (צילום: זאב שרגא)

גינת הכלבים בפארק עתידים במגדיאל נחנכה רק ביולי אשתקד, זאת לאחר שהועברה למיקומה החדש בעקבות תחילת העבודות לבנייתו של המרכז המסחרי החדש במקום. בעלי כלבים העושים שימוש בגינת הכלבים על בסיס קבוע טוענים כי עוד לפני פסח נפערו במקום שני בורות גדולים, כאלה המהווים סכנה הן לכלבים והן לבעליהם ואילו העירייה לא מטפלת במפגע.

ערכנו סיור בגינה ואכן מצאנו כי בסמוך לאחד הספסלים, ממש במרכזו, נפער בור גדול במדרכה הבנויה מאבנים משתלבות, ככל הנראה בעקבות סחף של מי גשמים. חלק מהאבנים המשתלבות כבר פוזרו בשטח ואילו הבור בהחלט עלול להכשיל מבקרים בגינה, במיוחד בשעות החושך. בור נוסף נמצא גם הוא בסמוך לספסל השני בגינה, לא על המדרכה אלא בחלקת החול וייתכן אף כי נחפר על ידי הכלבים במקום.  

 "ראיתי את הבורות בפארק כבר לפני חג הפסח וחשבתי שבגלל החג לא מסדרים אותם, גינת כלבים זה משהו שצריך לתחזק אותו", אומרת רויטל גור אריה, שהציפה את הנושא ב"פורום אביב למען התושבים", "אישית לא פניתי לעירייה אבל אמרו לי שפנו למוקד בעלי כלבים אחרים עוד לפני כשבועיים. בשבת האחרונה ביקרתי בגינה שוב ואני לאי ודעת להסביר למה מתעכבים עם זה, אולי מחכים שמישהו ישבור את הרגל ויתבע את העירייה, זו הדרך שלומדים בה".

 מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "עם קבלת פנייתה של התושבת הועבר הנושא לטיפול הקבלן המבצע אשר השלים את עבודות התיקון כבר ביום שני השבוע". 

 

 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 19/07/2018
תמי מאור 18/07/2018
זאב גולדשמיט 12/07/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
מצילים את הנרקיס הסתווי
לא משחקים באש
הכר כל עץ
"יש עתיד" במפגשים פתוחים
מתכוננים לבחירות במרצ
מתכוננים לבחירות במרצ
הצצה אל הסמוי מעין
"הצצה אל הסמוי מעין"
נבחר הקבלן הראשי לפרויקט O-TECH בכפר סבא
נבחר הקבלן הראשי לפרויקט O-TECH בכפר סבא
לידה במשמרת הראשונה
לידה במשמרת הראשונה