רעננה

עו"ד ניב לוי מצטרף לודמני

הפעיל החברתי עו"ד ורו"ח לוי, גדל ברעננה ומתגורר כיום בשכונת נווה זמר. ודמני: "לוי יסייע לנו להפוך את רעננה לעיר מובילה, צעירה וחדשנית"

כתב לוקאל 15/05/2018
עו
ניב לוי (צילום: מיה קופל)

סיעת "רעננה מכל הלב" בראשות יקי ודמני ממשיכה בהרכבת כוורת של אנשים שיצטרפו ליקי ודמני במסעו לראשות העירייה. כחלק מעקרונות היסוד של הרשימה, יחשפו חבריה לציבור כבר בתחילת מסע הבחירות. 

לאחר שבשבועות האחרונים הודיעו חברת המועצה מיכל ברם, כדורסלנית נבחרת בישראל בעבר, שירי גולד וראש הנהגת ההורים בעיר רעננה, רון סגל וחברת המועצה בעבר, בלה צור, כי הם מצטרפים לודמני במסעו לראשות העירייה, השבוע הצטרף אליו עו"ד ורו"חניב לוי.

לוי, בן 35, נשוי +2, רס"ן במילואים, גדל ברעננה. הוא בוגר תיכון אוסטרובסקי וחטיבת רימון. לאחר שירותו הצבאי הארוך התגורר בתל אביב ובסינגפור. לפני כשנתיים החליט ביחד עם בת זוגו  לחזור לרעננה מתוך בחירה לגדל בעיר את ילדיו ולהעניק למשפחה ולילדים איכות חיים, בין היתר בנושאי החינוך, חיי תרבות וקהילה, ברמה הגבוהה ביותר. המשפחה עברה להתגורר בשכונת נווה זמר המתפתחת. מאז הוא פעיל מאוד בנעשה בשכונה. כך למשל בדרישות התושבים להאיץ את פיתוח השכונה ולהיצמד לתוכניות ששווקו - שכונה ירוקה המחוברת בגשרים. בין היתר הוביל את המאבק להיצמד לתוכניות המקורית של הספורטק כך שייתן מענה לכלל שכבות גילאי הילדים, דבר אשר הוביל להוספת מקטע מתקני נדנדות בספורטק לרווחת ילדי העיר.

ודמני: "ניב מייצג את הדור החדש של הרעננים שגדלו ונולדו ברעננה וחזרו לגור בעיר עם משפחתם. כמו ניב יש אלפי צעירים רעננים שלא מסוגלים להמשיך לגור בעיר שלא דואגת להם מספיק. בהובלתו הוא הקים מטה משפחות צעירות שיהפוך את העיר למקום אידיאלי למשפחות אלה המתחשב לצרכיהם ומשתף אותם בתכנון עתידם. אין לי ספק כי הוא יהווה חוליה מרכזית בהפיכת רעננה לעיר מובילה, צעירה וחדשנית השמה את צרכי התושבים במרכז".

ניב לוי: "אני שמח להצטרף ליקי ולצוות רשימת רעננה מכל הלב. בשנים האחרונות רעננה קפאה והפכה להיות מובלת במקום מובילה. בחרתי להצטרף ליקי מתוך מטרה לשים את הזוגות והמשפחות הצעירות וכלל צרכיהם במרכז. זאת במטרה להחזיר את רעננה להיות עיר תוססת, צעירה וחדשנית שהרעננים יהיו גאים בה. מקום שהזוגות הצעירים מקימים בו את ביתם. בניהול נכון, מקצועי ועתיר נסיון, כמו שיקי מביא עמו מהעולם העסקי, ניתן לעשות זאת ולהוביל את רעננה לעתיד טוב יותר".

 

 

  

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מקום טוב באמצע
מקום טוב באמצע
בת ים זוכרת את י"א חללי מינכן
חתמו על הסכמי עודפים
חתמו על הסכמי עודפים
אמא יקרה לו
ממשיכים בהליכים
צעיר טבע למוות באשדוד
תוכנית פינוי בינוי בשיכון דרום הופקדה בוועדה המקומית
תוכנית פינוי בינוי בשיכון דרום הופקדה בוועדה המקומית
"איבדנו את תחושת הביטחון בעיר"