רעננה

הולך רגל נפצע בתאונה ברעננה

הולך רגל מבוגר נפצע מפגיעת רכב בפינת הרחובות אחוזה ואלעזר יפה ברעננה. הרכב הפוגע עזב את הזירה וכוחות גדולים מבצעים סריקות ברחבי העיר. ההולך רגל פונה במצב קל

מיכאל פרוסמושקין 16/05/2018
חשד לתאונת
פונה במצב קל. צילום: אילוסטרציה

שבועיים לאחר תאונת "פגע וברח" ברחוב ויצמן ברעננה, הבוקר (יום רביעי) אירעה בעיר שוב תאונה שבנס הסתיימה בפצוע קל.

סמוך לשעה 07:30 התקבל דיווח על רכב שפגע בהולך רגל בפינת הרחובות אחוזה ואלעזר יפה במרכז רעננה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום צוותי מד"א, איחוד הצלה, משטרה, סיירי הביטחון ואכיפה עירונית אשר מצאו בזירה גבר, סביב שנות ה - 60 לחייו, אשר נפצע באורח קל. הוא קיבל טיפול ראשוני בשטח ולאחר מכן פונה לקבלת טיפול בבית חולים "מאיר" בכפר סבא. 

בדיקה ראשונית של הכוחות בשטח העלתה חשד לתאונת "פגע וברח" כשהרכב הפוגע עזב את הזירה. עוד מתברר כי האיש חצה את הכביש במעבר חצייה אך טרם ברור אם ברמזור ירוק או אדום. כלל כוחות האכיפה החלו בסריקות ברחבי העיר אחר הרכב הפוגע. אולם, בהמשך ירד, לעת עתה, החשד כי מדובר בתאונת "פגע וברח" מאחר והתברר כי הנהגת שוחחה עם הולך הרגל, עזבה את המקום ורק לאחר מכן הוא חש כאבים. 

 כזכור, לפני שבועיים נפצע באורח בינוני רוכב אופניים, כבן 21, בתאונת פגע וברח ברחוב ויצמן בעיר. הנהג נעצר בהמשך ורכבו אותר נטוש במושב סמוך לרעננה. מעצרו הוארך מעת לעת מאז והשבוע הסתיימה החקירה. 

עוד ברעננה
מיכאל פרוסמושקין 14/08/2018
מיכאל פרוסמושקין 14/08/2018
מיכאל פרוסמושקין 13/08/2018
מיכאל פרוסמושקין 09/08/2018
מיכאל פרוסמושקין 09/08/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
שלב השאלה הזהה
נושא תקן החניה עלה לשולחן המועצה
מתחילים את שנה"ל עם חיוך וקלמר מלא
ערב תשעה באב בפארק העירוני
נוף לפחי האשפה
גבר נרצח בקריות
פרס החינוך הגופני לביה"ס אגם
חדש ב"פוריה": שירות כירורגיית ילדים