רעננה

הולך רגל נפצע בתאונה ברעננה

הולך רגל מבוגר נפצע מפגיעת רכב בפינת הרחובות אחוזה ואלעזר יפה ברעננה. הרכב הפוגע עזב את הזירה וכוחות גדולים מבצעים סריקות ברחבי העיר. ההולך רגל פונה במצב קל

מיכאל פרוסמושקין 16/05/2018
חשד לתאונת
פונה במצב קל. צילום: אילוסטרציה

שבועיים לאחר תאונת "פגע וברח" ברחוב ויצמן ברעננה, הבוקר (יום רביעי) אירעה בעיר שוב תאונה שבנס הסתיימה בפצוע קל.

סמוך לשעה 07:30 התקבל דיווח על רכב שפגע בהולך רגל בפינת הרחובות אחוזה ואלעזר יפה במרכז רעננה. עם קבלת הדיווח הוזעקו למקום צוותי מד"א, איחוד הצלה, משטרה, סיירי הביטחון ואכיפה עירונית אשר מצאו בזירה גבר, סביב שנות ה - 60 לחייו, אשר נפצע באורח קל. הוא קיבל טיפול ראשוני בשטח ולאחר מכן פונה לקבלת טיפול בבית חולים "מאיר" בכפר סבא. 

בדיקה ראשונית של הכוחות בשטח העלתה חשד לתאונת "פגע וברח" כשהרכב הפוגע עזב את הזירה. עוד מתברר כי האיש חצה את הכביש במעבר חצייה אך טרם ברור אם ברמזור ירוק או אדום. כלל כוחות האכיפה החלו בסריקות ברחבי העיר אחר הרכב הפוגע. אולם, בהמשך ירד, לעת עתה, החשד כי מדובר בתאונת "פגע וברח" מאחר והתברר כי הנהגת שוחחה עם הולך הרגל, עזבה את המקום ורק לאחר מכן הוא חש כאבים. 

 כזכור, לפני שבועיים נפצע באורח בינוני רוכב אופניים, כבן 21, בתאונת פגע וברח ברחוב ויצמן בעיר. הנהג נעצר בהמשך ורכבו אותר נטוש במושב סמוך לרעננה. מעצרו הוארך מעת לעת מאז והשבוע הסתיימה החקירה. 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של הוד השרון
הפוליטיקה של הוד השרון
שוד לאור זרקורים
נס חנוכה במרכז "שניידר"
אין יבול
"היו חיים לפני ויהיו חיים אחרי"
התחדשות עירונית בשכונת עג'מי ביפו
מי ששולח חיילים לקרב צריך גם לדעת להשיבם
"מי ששולח חיילים לקרב צריך גם לדעת להשיבם"
"אנחנו כאן בשבילכן"