רעננה

איתן גליק לא יתמודד לראשות העירייה

עו"ד איתן גליק הודיע על הסרת מועמדותו לראשות העירייה ועל החלטה לרוץ בראש רשימת יש עתיד למועצת העיר. גליק: ההחלטה להתמודד רק על מועצת העיר הייתה בלתי נמנעת לאור ריבוי המועמדים

זאב גולדשמיט 17/05/2018
איתן גליק לא יתמודד לראשות העירייה
איתן גליק. לא יתמודד לראשות הערייה

עו"ד איתן גליק הודיע (חמישי) על הסרת מועמדותו לראשות עיריית רעננה ועל החלטה לרוץ בראש רשימת יש עתיד למועצת העיר. עם פרישתו יישארו במרוץ לראשות העירייה שבעה מועמדים.

גליק, המשמש מזה כחמש שנים כראש מטה יש עתיד ברעננה,  היה הראשון שהכריז על כניסתו למירוץ לראשות עיריית רעננה, עוד לפני הודעתו של זאב בילסקי על פרישתו. גליק התמודד על ראשות העירייה בבחירות הקודמות, והעריך אז כשהכריז על ריצתו,  שבילסקי לא ימשיך בתפקידו ויפרוש. גליק קיבל רוח גבית ותמיכה מהמפלגה ומיו"ר המפלגה ח"כ יאיר לפיד שתמיד ראה ברעננה עיר חשובה למפלגה.  

גליק: "מאז שבילסקי הכריז שאין בכוונתו להתמודד שוב על ראשות העיר, הצטרפו עוד שבעה מועמדים לריצה לראשות העיר. הריצה לראשות עיר כמו רעננה עולה כסף רב מאד, והסיכוי לסיבוב שני גדול מאד, דבר שגם ידרוש תקציב נוסף. ההיסטוריה מלמדת שבכמות כזו של מתמודדים, כשליש מהמועמדים עלולים להפסיד  את כל, או מרב כספם. אני משמש כראש מטה מפלגת יש עתיד ברעננה, והריצה שלי הייתה אמורה להיות ממומנת ברובה מתקציב המפלגה. בשבועיים האחרונים ביצענו בדיקה במפלגה,  והגענו להחלטה לחשב מסלול מחדש ולהתמקד אך ורק בריצה למועצת העיר".

גליק מוסיף: "ההחלטה לפרוש אינה פשוטה, כי אני מאד אוהב את רעננה עירי, בה גידלתי את שלושת ילדי וידעתי שיש לי את היכולת להביא שינוי.  ההחלטה לרוץ הייתה שלי, אך אני חלק ממערך גדול יותר בתוך מפלגה מדהימה כמו יש עתיד, ולכן ההחלטה להתמודד רק על מועצת העיר הייתה בלתי נמנעת לאור ריבוי המועמדים. למפלגת יש עתיד תמיכה מאד רחבה ברעננה, ויש מקום לערכי המפלגה גם בהנהגת המדינה וגם בהנהגת רעננה. יש עתיד תהייה רשימה מרכזית וחשובה במועצת העיר הבאה של העיר.  אני יודע שרעננה זקוקה למנהיגות חדשה,  למנהיגות שתביא פתיחות, שקיפות, מקצועיות, וחשיבה חדשנית  ופורצת גבולות, שתוביל את רעננה לעשור הבא בחייה. אני יחד עם אנשים טובים נוספים, תומכי המפלגה ברעננה, שירוצו איתי ברשימת יש עתיד, נהיה שם במועצת העיר בכדי לוודא שמי שלא יבחר לתפקיד ראש העיר הבא של רעננה, יקפיד להביא  את מה שכה דרוש לעיר".

לשאלה במי תתמוך יש עתיד ברעננה בריצה לראשות העיר, השיב גליק:–"אני מבטיח שבתקופה הקרובה נשב אני וחברי לרשימה שתפורסם בקרוב, ונקבל החלטה במי נתמוך לראשות העיר. מי שלא יהיה ראש העיר הבא של רעננה יפגוש אותנו במועצת העיר כרשימה גדולה, חזקה ומרכזית, וייהיה חייב להקשיב לסדר היום שלנו , לערכינו, ולתפיסתנו".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
זלזול באינטליגנציה של התושבים
"זלזול באינטליגנציה של התושבים"
נחשפה מעבדת קוקאין בירושלים
עלינו עם ברוידא
"עלינו" עם ברוידא
"אנחנו מבינים שעשינו משהו גדול"
עתיקה ואינטראקטיבית
אמא יקרה לו
תושב כפר קאסם מואשם במגע עם סוכן חוץ
גז"ד לשוטר שתקף סמנכ"ל לשעבר של הפועל כפר סבא