רעננה

רעננה למען אברה מנגיסטו

עשרות פעילים ותומכים התכנסו ברחבת בית יד לבנים ברעננה כשהם נושאים שלטים ולובשים חולצות עם דיוקנו של אברה מנגיסטו שנמצא בשבי החמאס, ויחד עם הוריו של אברה צעדו ברחובות העיר עד לבית הספר מיתרים, שם נערך כנס תמיכה וקריאה לשחרורו

זאב גולדשמיט 17/05/2018
רעננה למען אברה מנגיסטו
קוראים לשחרור אברה מנגיסטו (צילום: זאב גולדשמיט)

המאבק למען שיחרורו משבי החמאס של אברה מנגיסטו הגיע לרעננה. עשרות פעילים ותומכים התכנסו היום (חמישי) ברחבת בית יד לבנים, לבשו חולצות עם דיוקנו, נשאו שלטים ויחד עם הוריו של אברה צעדו ברחובות רעננה עד לבית הספר מיתרים בעיר, שם נערך כנס תמיכה בהשתתפות בני משפחתו.

סימה פרי, מ"מ וסגנית ראש עיריית רעננה  שמתמודדת לראשות העירייה הגיעה לתמוך במשפחה. "בתיקון ליל שבועות זה הנושא הבוער, שצריך לדבר עליו ולעשות יותר למען שיחרורו של אברה מנגיסטו" אמרה ,פרי. "כמעט ארבע שנים שאברה נמצא בשבי ברצועות עזה, וזה הזמן להעיר את הציבור שייצא מהאדישות. צריך לעורר מודעות ציבורית לנושא הכאוב הזה. מכאן ברעננה אני מבקשת לצאת בקריאה לראש הממשלה ולחברי הממשלה להניע תהליך כדי לנסות להחזיר את אברה הביתה".

אילנה מושקין, ממטה המאבק למען שיחרורו של אברה מנגיסטו, הוסיפה: "אברה אינו חייל, אלא אדם שלוקה בנפשו שחצה בטעות את הגבול ברצועת עזה, ואסור להחזיק אנשים כאלה בשבי. מדובר במשפחה שלא מקושרת בתיקשורת, ותפקידנו להעלות את הנושא על סדר היום הציבורי. שרים וחברי כנסת לא מדווחים, והנושא של אברה די תקוע. תושבי רעננה שלרבים מהם יש קשרים בחו"ל, חשוב שיעוררו את הנושא של מנגיסטו בקרב יהדות התפוצות. הציבור ברעננה ובכל הארץ צריך להתעורר ולהצטרף למאבקים שלנו. במוצאי שבת הבאה מתוכנן כנס ליד הבית של שר החינוך".
 


עוד ברעננה
מיכאל פרוסמושקין 14/08/2018
מיכאל פרוסמושקין 14/08/2018
מיכאל פרוסמושקין 13/08/2018
מיכאל פרוסמושקין 09/08/2018
מיכאל פרוסמושקין 09/08/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
תאגיד המים הבאר השלישית הגיש דוח שנתי ראשון
דוח ראשון לתאגיד "הבאר השלישית"
קריב: מנסים להונות את הציבור באמצעות הפצת שקרים גסים
קריב: "מנסים להונות את הציבור באמצעות הפצת שקרים גסים"
מוזאון חריף מלוח
סמים נמצאו בגופה של תינוקת שאושפזה
נעצר חשוד בביצוע עבירות מין ברשת
נערים לכדו חשוד בפדופיליה
פצועים בהתנגשות קלנועית ורכב
פצועים בהתנגשות קלנועית ורכב
מועדון ארוחת בוקר
אישום: התחזה לאחר וסחט באיומים
אישום: התחזה לאחר וסחט באיומים