רעננה

רכישת מכשור קוסמטי חדיש

את מנהלת מכון יופי מזה שנים ובזמן האחרון הלקוחות שלך מגיעות עם דרישות מיוחדות שלא שמעת עליהן עד היום? אם כך, אין ספק שכדי לעמוד בתחרות וכדי להדביק את הקצב את צריכה להתעדכן בדברים. כלומר, זה שאולי עשית קורסים שונים בתחום הקוסמטיקה לפני שנים זה טוב ויפה, אך בתחום הזה יש הרבה מאוד חידושים ושינויים ולכן עלייך להישאר מעודכנת תמיד.

אתר לוקאל 30/05/2018
רכישת מכשור קוסמטי חדיש
pixabay

 אחת מהדרכים להכניס את המודרניזציה למכון היופי שלך היא לקנות מכשורים משוכללים בתחום הקוסמטי והאמת היא, שלא חסרות המצאות בענף הזה. מכשור קוסמטי יכול לשמש אותך ללא מעט טיפולים שאולי הלקוחות שלך זקוקות להם, אז למה לחשוב פעמיים? קני עוד היום את המכשור הכי יעיל ושימושי שיש כי מכון היופי שלך דורש השקעה מידי כמה שנים. 

איך תבחרי איזה מכשור קוסמטי לקנות?

רגע לפני שאת מתחילה לקנות מכשורים שונים בתחום הקוסמטי ככה סתם, מבלי לעשות זאת בצורה מסודרת, אנחנו מציעים לך לעצור. העניין הוא שהיום השוק כל כך מוצף, עד כי לא קל בכלל לבחור את המכשור הכי טוב שקיים. לכן, כאשר את מחפשת לך מכשור קוסמטי עדיף יהיה לבדוק למה הוא משמש ועד כמה הוא יעיל. האם את רוצה לקנות מכשיר:

·        להקצרת היקפים אצל הלקוחות?

·        להסרת שיער בלייזר לעור רגיל במיוחד?

·        להסרת שיער בלייזר לעור רגיל?

או שאולי את מחפשים מכשורים אחרים בתחום הקוסמטי? בנוסף לכך, בבואך לקנות את המכשירים החדשים לעסק שלך, כדאי יהיה לקחת בחשבון גם את שאלת האיכות. אין ויכוח על כך שתמיד תוכלי לקנות מכשירים זולים יותר אך מצד שני, אם זה אומר שהם יהיו פחות איכותיים אז לא בטוח שזו בחירה נכונה. מכשור קוסמטי צריך להחזיק מעמד לשנים ובעיקר, הוא צריך לעבוד ללא הרף ובצורה תקינה. לכן אין סיבה אמיתית להתפשר ולקנות מכשור מאיכות ירודה שלא תחזיק מעמד לזמן רב.

כמה כדאי לך להשקיע?

בתחום של המכשירים השונים לטיפולים קוסמטיים אנחנו רואים שהשמיים הם הגבול גם מבחינת הסכום שתוכלי להשקיע. לכן, אם חשבת לרגע לקנות את המכשור הזול ביותר לא בטוח שזה כדאי, כי אם זה בא על חשבון האיכות אז מה עשית בזה? מצד שני, את גם לא חייבת תמיד לקנות את המכשיר הכי יקר שיש כי אין לדעת אם הוא באמת יוכיח את עצמו ויהיה שימושי במכון שלך. בנוסף לכל אלה, אנחנו מציעים לך גם לבדוק איפה את עומדת לקנות את המכשירים כי יש הבדלים במחירים בין המקומות השונים שמוכרים אותם. האם חנות פיזית טובה יותר לעומת חנות וירטואלית? בכלל לא בטוח. לרוב דווקא קניות כאלה באינטרנט יכולות להיות זולות יותר כך שאין ספק שכדאי לקחת זאת בחשבון.

עוד ברעננה
דר דן קוזק מומחה בשיקום הפה
כתב לוקאל 18/02/2019
יריד התחפושות מגיע לרעננה
זאב גולדשמיט 13/02/2019
איריס שפירא ומיכל סלע. חברות אמיצה
קרן שלהבת 10/02/2019
כתב לוקאל 29/01/2019
כתב לוקאל 17/01/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
 ולנטיין דיי באופרה הישראלית
ולנטיין דיי באופרה הישראלית
חשד להצתת בית עסק בנהריה
נסגרו תיק החקירה נגד רהע צפת ורהע קריית שמונה
נסגרו תיק החקירה נגד רה"ע צפת ורה"ע קריית שמונה
"אני רוצה לדעת מה קרה לאמא שלי"
שירה מהלב
חשד: רצח את בת זוגתו לשעבר ונמלט
שבלולי קינמון ושקדים
מתגייסים למען עמותת עמיחי
מתגייסים למען עמותת "עמיחי"