רעננה

מרסלו גל תומך בודמני

מרסלו גל, שנכנס למועצת העיר רעננה במקום ראש העירייה היוצא זאב בילסקי, הודיע על תמיכתו ביקי ודמני שמתמודד לראשות העירייה וברשימתו "רעננה מכל הלב". גל: רעננה צריכה דם חדש ורעיונות חדשים ומבריקים

זאב גולדשמיט 05/06/2018
יקי ודמני (מימין) ומרסלו גל (צילום: מטה הבחירות של יקי ודמני)

המועמד לראשות עיריית רעננה יקי ודמני ממשיך להרחיב את רשימתו והיום (שלישי) נודע כי חבר המועצה מרסלו גל תומך בודמני וברשימתו למועצה "רעננה מכל הלב"

מרסלו גל הוא חבר המועצה הרביעי (בעבר ובהווה) שמצטרף לתמיכה ברשימתו של ודמני. קדמו לו אביחי ארביב, מיכל ברם ובלה צור.

מרסלו גל הוא חבר חדש במועצת העיר, שהצטרף לאחרונה במקום ראש העירייה היוצא זאב בילסקי, שעבר לתפקיד ראש מטה הדיור הציבורי. כאמור, למרות היותו ברשימה זו, הוא חבר לתמוך בודמני.

גל (55), נשוי ואב לחמישה, בהם שני חיילים שמשרתים באותו גדוד בחטיבת גבעתי, נולד בארגנטינה ועלה לישראל בגיל 9 הוא שירת במשך 9 שנים בחיל המודיעין ובעל תואר ראשון באדמיניסטרציה של המכללה האקדמית תל אביב יפו ובתואר ראשון בלוגיסטיקה בינלאומית מאוניברסיטת תל אביב.

גל עבד במשך 12 שנים בסוכנות היהודית בפרויקט נעל"ה במשך, היה מנהל לוגיסטיקה של מעבדות קופת חולים מאוחדת, ניהל פרויקטים באפריקה וכיום עובד בין היתר בעסק משפחתי - משרד אדריכלים ברעננה. הוא מכהן כיו"ר ועדת בטחון של עיריית רעננה וחבר בוועדת הקצאות ובוועדת מכרזים.

יקי ודמני: "מרסלו גל הוא אדם מדהים, אב לחמישה, מתוכם שני חיילים בקרבי, שהתחברתי אליו מהרגע הראשון שהכרנו. הוא לא ביקש ממני דבר, לא הבטחות ולא תפקידים. הדבר היחיד שהוא ביקש הוא שאזכור את תושבי העיר  כשאכנס ללשכה ואעשה כל מה שאני יכול לשרת אותם בגובה העיניים, בשקיפות, ביושר ומתוך מחוייבות לתפקיד. אני מודה למרסלו על התמיכה בי. עם אדם כמוהו לצדי ועם חברי הנבחרת המנצחת שלנו, אין לי ספק שנוכל להגיע ללב של כל תושבי רעננה".

גל: "הלכתי לפוליטיקה כי רעננה ותושביה מאוד יקרים לי. בשנים האחרונות רעננה נמצאת במצב של נסיגה, לא מתקדם  שום דבר, זו לא אותה רעננה שעברתי לגור בה לפני 27 שנה. אני חושב שהגיע הזמן לרעננה חדשה, לרעיונות חדשים ולאחר לא מעט שיחות עם יקי ודמני הגעתי למסקנה שהוא האיש הנכון. רעננה צריכה דם חדש ורעיונות חדשים ומבריקים וזה המועמד שיביא את רעננה למקומות שרעננה עוד לא ידעה כמוהם. אני שלם במיליון אחוז עם העובדה שהוא האדם יהיה ראש העיר הבא של רעננה. אתן את כל כולי על מנת שזה יקרה".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מרק עדשים כתומות
"מחויבים להמשך חיזוק ופיתוח ביה"ח"
התחדשות עירונית על שולחן המועצה
חינוך וקהילה בכפר סבא
לעמוד באתגר האירופי
12,000 ביצים הושמדו על ידי הווטרינר העירוני באילת
12,000 ביצים הושמדו על ידי הווטרינר העירוני באילת
דירה חדשה במחיר נמוך מדירת יד שנייה
החלו העבודות להקמת "מאגר ניצנים"