רעננה

ב"בית היהודי" ברעננה לא שקט

לטענת צבי גרינגליק, שבבחירות 2013 עמד בראש רשימת "הבית היהודי" ברעננה. דרורה כהן לא עמדה בהתחייבותה שלא להתמודד למועצה. כהן מכחישה את הדברים

זאב גולדשמיט 07/06/2018
ב
דרורה כהן השבוע בהפנינג בשכונת רסקו

צבי גרינגליק, שבבחירות 2013 עמד בראש רשימת "הבית היהודי" ברעננה, תוקף כעת את ראשי הרשימה. גרינגליק טוען כי חברת המועצה דרורה כהן התחייבה בפניו לפרוש מהמועצה לאחר קדנציה זו.

"דרורה כהן, המכהנת כעת כמספר 2 ברשימת 'הבית היהודי', הבטיחה לי הבטחה אישית ב-2013 , שזו הפעם האחרונה שהיא תתמודד בבחירות למועצה, והיא לא עמדה בהבטחתה", אומר גרינגליק. "היא חברה לאריה פרידמן ומתמודדת שוב למועצת העיר. הרשימה הזאת היא בעיניי 'תעודת אניות' (בא') למפלגה, כי כל אלה שאומרים 'אני' הם אלה שנבחרו. תקוותי שתוקם רשימה עם מנהיגים אמיתיים. מי ששואל אותי היום האם להצביע עבור 'הבית היהודי', אני אומר - לא!".

דרורה כהן מסרה בתגובה: "חד משמעית זה לא נכון. לא הבטחתי שום דבר. כל עוד אני מתפקדת היטב ויש לי מה לתרום, אין סיבה שלא אמשיך. אף אחד לא יחשוד בי שאני פועלת מטעמים של כבוד. לא ביקשתי תפקיד או סגנות, אלא לקרב בין דתיים לחילוניים ולקדם את תחום ההתנדבות והשכונות. מה הסמכות המוסרית לדרוש ממני לא להציג את מועמדותי? כל עוד אני יכולה לקדם נושאים לרווחת ציבור המתנדבים ותושבי השכונות, אמשיך לשרת את הציבור בחוזקות שיש לי ולהציע פתרונות למצוקות אישיות שהציבור מפנה אלי"י.

תגובת יו"ר הבית היהודי אריה פרידמן: "אין לי שום ידיעה על ההתחייבות המדוברת ובקשתי שיעבירו לידי הסכם כזה באם קיים. דרורה הינה חברת מועצה מובילה שתחת הנהגתה כיו"ר מועצת המתנדבים קיבלה רעננה אות הקהילה המתנדבת לשנת 2017 מטעם ממשלת ישראל ועל כך מגיעות לה ברכות. צביקה גרינגליק ודרורה כהן הינם חברי הבית היהודי וכל מחלוקת ביניהם דינה להתברר במוסדות המפלגה ולא על גבי דפי העיתון".


 

 

עוד ברעננה
המומחים של יקי
אתר לוקאל 16/08/2018
מי העתיק ממי?
זאב גולדשמיט 15/08/2018
העבודה וכולנו עם גינזבורג
זאב גולדשמיט 14/08/2018
זאב גולדשמיט 13/08/2018
הפוליטיקה של רעננה
זאב גולדשמיט 09/08/2018
חשבנו שיעניין אותך גם...
מצלמות גוף למאבטחים ב"פוריה"
תחת הנהלה חדשה
תחת הנהלה חדשה
התחדשות עירונית על שולחן המועצה
"אלומיני" - מופע אינטראקטיבי
התמרורים יוצרים בלבול
חוק המרוכלים- מחכים לבגצ
חוק המרוכלים- מחכים לבג"צ
תושב חולון הותקף ונשדד בשומרון
עתירה: "לא בוצע טיהור קרקע בפרויקט גליל ים"