רעננה

בי"ח "מאיר" ואיחוד הצלה מהדקים קשר

במסגרת שיתוף הפעולה מתנדבי המרחב של ארגון איחוד הצלה מתנדבים במיון בית החולים על בסיס שבועי

כתב לוקאל 11/06/2018
בי
מתנדבי איחוד הצלה בהרצאה (צילום: איחוד הצלה)

במרכז הרפואי "מאיר" בכפר סבא ובארגון איחוד הצלה מהדקים את הקשר. כחלק משיתוף הפעולה בין בית החולים והארגון, מתנדבי המרחב מתנדבים במיון על בסיס שבועי ובמקביל נבדקים כיוונים נוספים לשיתופי פעולה בין שני הגופים.
 
אמש (ראשון), התקיימה הרצאתו של מנהל מחלקת טיפול נמרץ לב בבית החולים "מאיר", ד"ר דוד פרג "התקף לב, דום לב ושאר עניינים שבלב" הרצאה מרתקת שהועברה במיוחד למתנדבי איחוד הצלה.

באיחוד הצלה מציינים כי מתנדבי הארגון המשתלבים בעבודת חדרי המיון הם בעלי ידע מקצועי אותו רכשו במהלך שנות התנדבותם בארגון, ובליווי הצוותים המקצועיים של חדרי המיון הם נותנים כתף לצוות חדרי המיון. שילוב זה מקנה למתנדבים השתלמות מקצועית נרחבת והעשרת הידע. מנהלי חדרי המיון בהם פועל הפרויקט מברכים על היוזמה של איחוד הצלה ומציינים בפני ראשי הארגון כי המתנדבים נותנים מענה למצוקה אמיתית הקיימת בחדרי המיון בישראל, וניכרת בהם רוח ההתנדבות ורמת הידע המקצועי.
 
בפרויקט בתי חולים של איחוד הצלה משולבים חובשי הארגון בפעילות בחדרי המיון של בתי חולים שונים ברחבי הארץ. מטרת הפרויקט היא להקל על הלחץ בחדרי המיון שנובע ממחסור בכוח אדם ולתת למתנדבים הזדמנות להתנסות בפרוצדורות רפואיות גם במתווה בית חולים.

באיחוד הצלה מציינים עוד כי, "הפרויקט הוקם לאור ההבנה שמצבם של חדרי המיון בישראל הולך ונהיה קשה יותר ויותר. העומס המוטל על הצוותים הרפואיים בחדרי המיון שנמצא פעמים רבות בתפוסה של יותר ממאה אחוזים הופך כבד מאוד והצוותים המסורים והמקצועיים מתקשים לעמוד בעומס. חובשי איחוד הצלה משלבים כוחות עם הצוותים הרפואיים של חדרי המיון במטרה להקל על העומס ומעשירים את הידע הרפואי שלהם".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: תקף וחנק את אשתו
עוגת תפוחים
גאיה נסים זיו. למדתי לעמוד על שלי
"לתת זה לקבל"
אריחים צבעוניים פרונדה
באביב הזה תעצבו פסטל
רוכבים בצורה מסוכנת
רוכבים בצורה מסוכנת
שמואל (מולה) רבינוביץ
שמואל (מולה) רבינוביץ, מוותיקי רעננה הלך לעולמו
עמותת מחיים לחיים
קמחא דפסחא ברעננה
אלמוג יעקב על הפודיום בתחרות האחרונה. אלופת הארץ
רק אני והגלשן שלי