רעננה

אילן כהן ניצח בבחירות לראשות הליכוד ברעננה

אילן כהן ניצח את רחלי בן ארי סקעת על חודו של קול ויעמוד בראש רשימת הליכוד בבחירות למועצה. כהן: "נחזיר עטרה ליושנה, ונחזיר את הליכוד למקומו הטבעי"

זאב גולדשמיט 13/06/2018
אילן כהן ניצח בבחירות לראשות הליכוד ברעננה
אילן כהן. ניצח (צילום: אלן שיבר)

מהפך בסניף הליכוד ברעננה. אילן כהן ניצח אמש (שלישי) על חודו של קול אחד את רחלי בן ארי סקעת בבחירות לראשות הליכוד ברעננה, והוא יעמוד בראש הליכוד ויכנס על חשבונה למועצת העיר הבאה.

הבחירות היו מתוחות מאוד, כשכל קול קבע. 67 חברי הסניף בעיר הגיעו להצביע, ובסיום ספירת הקולות עלה שאילן כהן ניצח 33:34. עם היוודע תוצאות הבחירות פרצה שמחה גדולה בקרב מחנהו של אילן כהן.

אילן כהן מסר בתגובה ראשונה: "כפי שהבטחתי, ניצחתי ואני חוזר בגדול למועצת העיר. הניצחון הזה מתוק מכל הניצחונות שהיו לי בחיים. כעת נעשה סדר בליכוד, ובעזרת השם הליכוד ברעננה יביא בבחירות שלושה מנדטים. אני מודה לתומכים שלי, למשפחתי ולאחים שלי שתמכו בי בתקופה הקשה. נחזיר עטרה ליושנה, ונחזיר את הליכוד למקומו הטבעי. אני מתכוון לעבוד קשה ואחזיר את המודל של עוזי כהן, שזה לב ונשמה, קבלת קהל, התייחסות לנזקקים ועוד".

כזכור, אילן כהן הוא אחיו של עוזי כהן ז"ל, מי שהיה סגן ראש העירייה המיתולוגי וראש עיריית רעננה. בבחירות 2013 רחלי בן ארי סקעת נבחרה לראשות הליכוד ברעננה, ומכהנת במועצת העיר כסיעת יחיד. זמן קצר לפני הבחירות הקודמות אילן כהן הקים סיעה עצמאית, ולמרות שלא היה לו זמן להתכונן, היה קרוב מאוד להיכנס למועצת העיר. למעשה חסרו לו 22 קולות כדי שזה יקרה.

לא ברור מה תעשה כעת רחלי בן ארי סקעת: האם תפרוש מהליכוד ותתמודד ברשימה עצמאית למועצת העיר, או שאולי תתמודד ברשימה הארצית לכנסת. לפני כשבוע היא הכריזה על מועמדותה לראשות עיריית רעננה, וגם בנושא זה לא ברור מהן תוכניותיה.

 רחלי בן ארי סקעת מסרה בתגובה לתוצאות הבחירות: ברגעים הקשים נבדלים בני האדם: "החלשים נחלשים יותר ואף נשברים, החזקים הופכים חכמים יותר... ואף מתחזקים". היום (יום ג' 12.6) היה חסר לי קול אחד בלבד, בשביל לנצח את הבחירות לרשימת סניף הליכוד רעננה אבל אני מתחייבת - מזה אצא רק מחוזקת יותר! ממחר בבוקר אני והצוות הנפלא שלי, ממשיכים בתוכניתנו להסתער על הבחירות לראשות העיר, רק שהפעם אנו למודי לקח חשוב: כל קול נחשב, כל קול יכול להכריע,ואני אלחם על כל קול בעיר! אני מודה לכם חברים שהשתתפתם בבחירות ונתתם בי את אמונכם, אך זיכרו - המערכה האמיתית רק התחילה.

 


עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ב(ע)ין השורות
ילד כבן 6 נפגע מרכב
חשד: נהג כשהוא שיכור ברמה הגבוהה פי 5 מהמותר
ילד ננעל בגן חובה ברעננה
ילד ננעל בגן חובה ברעננה
מומחים לחדשנות
"כימי-קל"
פרסום ראשון: כך יראה בית הקפה בפארק
פרסום ראשון: כך יראה בית הקפה בפארק
רחלי בן ארי סקעת
בינימין נתניהו הוזמן לפתוח את קמפיין הבחירות ברעננה