רעננה

תלונה על השפלה בחנות זארה ברעננה

בפוסט שפורסם בפייסבוק סיפרה הכותבת כי אמה וחברה שלה, שהמתינו בתור בקופה בסניף זארה בקניון רננים ברעננה, הושפלו על ידי המוכרת שלעגה להן בשל היותן רוסיות וכי גם מנהל המשמרת שהוזעק למקום בחר להגן על העובדת. זארה: מאמינים בלב שלם כי כל בני האדם שווים ללא הבדל דת, גזע ומין. המקרה ייבדק לגופו

זאב גולדשמיט 14/06/2018
טענות להשפלה

שתי נשים שיצאו השבוע לקניות בחנות זארה שבקניון רננים, לא תיארו לעצמן את החוויה הלא נעימה שחוו במקום. לטענתן, נתקלו ביחס פוגע ומעליב, כשאחת המוכרות לעגה להן בעת שעמדו בתור ודיברו בשפה הרוסית.

בפוסט מפורט שפורסם  בקבוצת "רוסיות בלי חוש הומור וחבריהן" נכתב: " אמא שלי וחברה שלה עמדו בתור וחיכו בסבלנות לתורן בקופה. תוך כדי המתנה הן דיברו ביניהן ברוסית. אחת העובדות החליטה להריץ דחקות עם עובדת אחרת על אמא שלי וחברה שלה, כי 'הרוסיות' שלהן לא באה לה טוב בעין. ככה בכיף שלה היא (המוכרת ז.ג.) אומרת לחברתה 'איזה רוסיה דפוקה' ודברים נוספים בסגנון. אמא שלי העירה לה בשקט, שזה לא לעניין לדבר ככה אל לקוחות. המוכרת בתגובה צעקה עליה".

דניאלה, שחשפה בקבוצה את המקרה, הוסיפה שמנהל המשמרת בחנות הוזעק למקום, אבל לטענתה, גם הוא לא פתר את הבעיה, אלא הגן על המוכרת. "אני לא יודעת מהיכן הם מביאים את העובדים שלהם שכל-כך מלאי שינאה לישראלים דוברי רוסית וכל-כך נחרצים לגבי זכות ההשפלה שלהם כלפי אנשים ולקוחות תמימים. ברגע שראיתי את אמא שלי עם דמעות בעניים, אמרתי שאעשה הכל כדי שהנושא הזה לא יעבור לסדר היום. היום זאת אמא שלי, מחר זאת מישהי אחרת".

 מקבוצת זארה נמסר בתגובה: "אנו מאמינים בלב שלם כי כל בני האדם שווים ללא הבדל דת, גזע ומין. הן הלקוחות והן עובדי הקבוצה. המקרה המצוין אינו מייצג את קבוצת זארה, אנו נבדוק את המקרה לגופו בסניף המדובר".

 

 

עוד ברעננה
מיכאל פרוסמושקין 15/05/2019
מיכאל פרוסמושקין 13/05/2019
זאב גולדשמיט 13/05/2019
גבר, כבן 45, נעצר לפני ימים אחדים בחשד כי פרץ תוך שעתיים לדירה ולעסק ברעננה
מיכאל פרוסמושקין 07/05/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
השגרירים הצעירים
קטטה פרצה בית שתי משפחות בירושלים
גופת הנעדרת אותרה קבורה ליד ביתה
חציל קלוי עשיר בטעמים
חציל קלוי עשיר בטעמים ים תיכוניים
פריסייל החורף של קמדן & שוז
מרימים לספורטאים
יאיר לביא , מעשה מבורך
משהו קטן וטוב
 פעוט בן חצי שנה איבד את ההכרה בנתניה
פעוט בן חצי שנה איבד את ההכרה בנתניה - מצבו אנוש