רעננה

הקייטנה תתקיים בגן אחר

עיריית רעננה החליטה לקיים את הקייטנה לילדי הגנים תמר ודפנה ברחוב חפץ חיים בגן אחר. ההורים זועמים על ההחלטה ודורשים להשאיר את ילדיהם בגנים עם הצוות הקבוע

זאב גולדשמיט 14/06/2018
הקייטנה תתקיים בגן אחר (תמונה להמחשה iclipart)

הורים לילדים בגני הילדים תמר ודפנה, הממוקמים ברחוב חפץ חיים ברעננה, התלוננו על שהעירייה החליטה שקייטנת הקיץ המשותפת לשני הגנים תהיה בגן אחר ועם צוות גננות אחר. הם ביקשו מהעירייה להישאר עם צוות הגן הקבוע, ואינם מרוצים מהמעבר למקום אחר.

זוהר ברומברג, אמא לאחד הילדים בגן: "לקייטנה נרשמו כבר 30 ילדים משני הגנים הצמודים, מתוך ידיעה שצוות הגננות והסייעות ימשיכו איתנו. אבל העירייה החליטה להעביר לגנים שלנו את גני יול"א, ואף אחד לא שאל אותנו אם זה מקובל עלינו. עכשיו, כשאנחנו מבקשים להישאר בגן שלנו עם אותו צוות, הם לא מוכנים לשנות את ההחלטה. צריך להתחשב גם ברצונותינו. אם 30 הילדים יבטלו את השתתפותם בקייטנה זה יהיה הפסד כספי לעירייה".

מעיריית רעננה נמסר בתגובה: "עיריית רעננה משקיעה חשיבה מרובה בתכנון קייטנות הקיץ במטרה לתת את המענה המיטבי עבור כלל ילדי העיר. בהחלטה על מיקומי הקייטנות והצוותים נלקחים בחשבון כלל ההיבטים העירוניים. אנו קשובים לפניות ההורים ועושים את המיטב על מנת לענות על מירב הבקשות והצרכים".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ועדי הגנים התכנסו לאסיפה כללית
פארק רעננה מתחדש
פארק רעננה מתחדש
נורית בר-לב, מנהלת אמירים, מסיימת את תפקידה
שדה תעופה
שדה תעופה חלופי להרצליה?
רשמית: איתן גינזבורג ברשימה של גנץ לכנסת
אפליקציה ייחודית בכפר סבא
עיריית כפר סבא משיקה אפליקציה ייחודית
נכנעה לאלופה
שכונת נווה שאנן משנה את פניה