רעננה

"נווה זמר" הולכת לבחירות

תושבי "נווה זמר" עורכים השבוע בחירות להקמת ועד חדש, שייצג את תושבי השכונה. אחד התנאים שהוצבו כדי להיבחר לוועד השכונה הוא שהמועמד לא יתמודד בתקופת חברותו בוועד לתפקיד פוליטי כלשהו, לא לראשות העירייה ולא למועצת העיר. כמו כן הוחלט, שלוועד השכונה לא יכול להיבחר מי שיש לו זיקה פוליטית לרשימה כזו או אחרת המתמודדת בבחירות המוניציפאליות

זאב גולדשמיט 11/07/2018
נווה זמר. בוחרים ועד (צילום: אלן שיבר)

תושבי "נווה זמר" עורכים השבוע בחירות להקמת ועד חדש, שייצג את תושבי השכונה. זאת לאחר שבשבוע שעבר הושגו הבנות עם העירייה בנושא טיפול בבעיות בשכונה, אבל לצדדים היה ברור שיש להקים בדחיפות ועד, שיהיה מוסמך לדון בשם התושבים.

אחד התנאים שהוצבו כדי להיבחר לוועד השכונה היה שהמועמד לא יתמודד בתקופת חברותו בוועד לתפקיד פוליטי כלשהו, לא לראשות העירייה ולא למועצת העיר. כמו כן הוחלט, שלוועד השכונה לא יכול להיבחר מי שיש לו זיקה פוליטית לרשימה כזו או אחרת המתמודדת בבחירות המוניציפאליות. כמובן, שרק תושבי השכונה רשאים היו להגיש מועמדות.

עד כה הגישו מועמדותם לוועד שלושה מתושבי השכונה, אך, ההרשמה אמורה להסגר היום(רביעי), והציפייה שיהיו עוד מועמדים. תהליך הבחירה אמור להסתיים בסוף השבוע. ביום שישי הקרוב ייערך מפגש היכרות עם המועמדים, כל אחד מהם יציג את עצמו, ואחר-כך יבחרו באופן חשאי את הוועד הרשמי מבין כל מי שהגישו מועמדות.

כזכור, לפני שבוע ביקשו נציגות תושבי "נווה זמר" מהעירייה לפעול לביטול של תחנת הקצה של האוטובוסים בסוף רחוב נעמי שמר, וכן שהאוטובוסים לא יכנסו יותר אל תוך השכונה, אלא יאספו את הנוסעים ברחוב וייצמן, בכניסה ל"נווה זמר". התושבים טענו ש"נווה זמר" הוגדרה שכונה ירוקה, ואם משאיות אשפה לא נכנסות, קל וחומר גם אוטובוסים.

בעקבות הפגישה, העירייה פעלה במהירות, והשבוע התושבים קיבלו עדכון ש "עיריית רעננה קיימה פגישות עם משרד התחבורה, בהן הועלו בקשותיהם של תושבי שכונת 'נווה זמר', כפי שהובאו על ידי נציגות התושבים.

במשרד התחבורה בוחנים את האפשרויות והמשמעויות לאור הבקשות וצפויים להשיב לעירייה ולהציג את הפתרון המוצע לקראת סוף השבוע".

בינתיים, לדברי התושבים, האוטובוסים ממשיכים לנסוע ברחובות "נווה זמר", והתושבים הבהירו שלא ישלימו עם המצב.

 

 

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
קריב. זה אפשרי כבר מחר
"יש אמבולנס זמין שאפשר להכניס אותו לפעילות עוד השבוע"
מחיר למשתכן בנצרת , צילום אילוסטרציה
175 יח"ד שווקו בהצלחה במכרז מחיר למשתכן
כמה אחוזים מהחופים בארץ נקיים?
על הגובה
שער הבית ממנו נתלש דגל הגאווה
דגל הגאווה נתלש משער כניסה לבית של חבר הקהילה ברעננה
פרס התסריט הטוב ביותר
סרט עם סוף טוב
זיהום אוויר גבוה בשל סופת אבק
עמית גופר
מנהל אגף הנדסה חדש ברעננה