רעננה

יגאל טישמן מרעננה הוא ההרוג בתאונת אומגה בהונדורס

"חיוך רחב תמיד עיטר את פניו של יגאל, והוא הפיץ את האור שנבע מליבו הענק", כך מסרה משפחתו לכלי התקשורת יממה לפני הלווייתו ברעננה. רעייתו שיר עדיין מאושפזת בארה"ב, אך מצבה השתפר. השניים נפגעו במהלך ירח דבש שציינו פחות מחודש לאחר חתונתם

מיכאל פרוסמושקין 12/07/2018
יגאל טישמן מרעננה הוא ההרוג בתאונת אומגה בהונדורס
יגאל טישמן ז"ל (באדיבות המשפחה)

יגאל טישמן, בן 29, מרעננה הוא הישראלי שנהרג בתאונת אומגה במהלך ירח דבש בהונדורס לפני כשבוע - כך הותר הערב (יום חמישי) לפרסום.  הלווייתו תתקיים ביום שישי בשעה 13:00 בבית העלמין כפר נחמן ברעננה. רעייתו, שיר פרנקל, בת ה - 28,  שנפצעה קשה בתאונה, עדיין מאושפזת בארה"ב, אך מצבה השתפר והיא נמצאת בהכרה. 

בני הזוג נישאו לפני פחות מחודש. אימה של הצעירה היא עובדת עירייה בכירה ואשת חינוך מוכרת ברעננה. בני הזוג נפגעו בתאונת אומגה לאחר שככל הנראה התנגשו זה בזה.  

 

משפחתו של טישמן מסרה הערב לכלי התקשורת: "חיוך רחב תמיד עיטר את פניו של יגאל, והוא הפיץ את האור שנבע מליבו הענק. כך הוא זכה בכינוי – סמיילי. כל מי שנגע בו ראה נתינה אין-סופית מתוך רצון לעשות טוב. אהובנו היה אדם שאוהב את החיים, את משפחתו ואת אשתו. היה בו שקט פנימי שהשריר תחושה של נינוחות בסביבתו. הוא היה חבר אמת שידע להקשיב בשקט כשצריך, ולהריע בקול יחד עם שותפיו לאהדת ריאל מדריד. יגאל היה יקר לכולם ואהוב על כולם. אמנם היה הצעיר מבין שלושת האחים אך התנהג תמיד כבוגר האחראי. היה משפט שאהב והיה לו לדרך חיים. הוא אפילו קעקע אותו על גופו: they may take our lives, but they'll never take our freedom". 

מתנועת נוע"ם (נוער מסורתי) נמסר הערב כי "תנועת הנוער נוע"ם כואבת ואבלה עם מותו בטרם עת של חברינו יגאל טישמן, בוגר נוע"ם מסניף רעננה שנהרג במהלך ירח הדבש שלו  בתאונה טראגית בהונדורס". 

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 15/02/2019
קרן שלהבת 14/02/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/02/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
"תוכנית הסניורים" של יובל לוי
סוסות שעברו התעללות פונו בצפון
יצאו פיקס
הסאגה שלא נגמרת
בית חם בקהילה
זר חבצלות
סיכול פיגוע בציר המתפללים בירושלים
החברים של קורין