רעננה

הובא למנוחות יגאל טישמן שנהרג בתאונת אומגה בהונדורס

כאלף איש ליוו למנוחות בבית העלמין כפר נחמן ברעננה את יגאל טישמן ז"ל (29), שנהרג בתאונת אומגה בהונדורס, במהלך ירח דבש. אשתו, שנפצעה קשה בתאונה ומאושפזת בארה"ב שלחה דברי הספד מרגשים, "זכיתי לפגוש את אהבת חיי. אין אחד שלא יודע את המעלות, הרגישויות שלך והנתינה האינסופית"

זאב גולדשמיט 13/07/2018
הלוויתו של יגאל טישמן ז"ל (צילום: זאב גולדשמיט) בתמונה הקטנה מימין: יגאל ז"ל (צילום באדיבות המשפחה)

כאלף איש השתתפו בצהרים (שישי) בבית העלמין ברעננה בהלווייתו של יגאל טישמן ז"ל וחלקו לו כבוד אחרון. יגאל (29) נהרג בשבוע שעבר בתאונת אומגה בהונדורס בעת שהיה בירח דבש עם בת זוגתו, שיר, שנפצעה קשה.

 האסון הנורא נגע ללבם של רבים מחבריו ומכריו, והכאב היה קשה מנשוא כשהגיע שלב ההספדים. רק לפני כחודש המשפחה חגגה בחתונתם של יגאל ושיר.

מדובר במשפחה דרום אמריקאית מוכרת ברעננה. יגאל עבד בשימור לקוחות של חברה גדולה, ידע להפוך לקוחות ממורמרים ללקוחות מרוצים, וזכה להערכה רבה מהממונים עליו. מכריו תיארו אותו כאדם עם לב רחב ונתינה אינסופית. "הוא תמיד חשב על אחרים, כיצד לעשות טוב לאנשים אחרים".

רעייתו, שיר, המאושפזת בבית חולים בארה"ב, שלחה דברי הספד מרגשים: "אהובי שלי, אני עדיין לא מעכלת. מנסה להבין כיצד מירח דבש הטיול הגדול שלנו הפך לחלום בלהות. רק לפני חודש עמדנו מתחת לחופה והפכנו לנשמה אחת. כמה תכנונים להפקת החתונה המדהימה שלנו. עוד אולם לראות, עוד אטרקציה. כמה שיגעתי אותך, אבל אתה כמו תמיד איתי יד ביד לאורך כל הדרך. צ'וצ'י שלי, כולם ידעו את סיפור האהבה שלנו, ואמרו שזה גורל. זכיתי לפגוש את אהבת חיי.  אין אחד שלא יודע את המעלות, הרגישויות שלך והנתינה האינסופית".

רבים מהמשתתפים בטקס ההלוויה לא יכלו לעצור את הדמעות.  "לנצח נזכור אותך. הלב שלנו נשבר. לעולם לא נחזור להיות מאושרים, אבל נשאר חזקים, אוהבים אותך. תמיד תהיה בזיכרונות שלנו", אמר אבי המשפחה.

 

עוד ברעננה
מיכאל פרוסמושקין 15/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/08/2019
זאב גולדשמיט מיכאל פרוסמושקין 27/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יערות הנגב נתונים לוונדליזם מוגבר
יערות הנגב נתונים לוונדליזם מוגבר
הרוחות סערו בישיבת המועצה
שלל הגניבות: מוצרי מזון בשווי אלפי שקלים
שלל הגניבות: מוצרי מזון באלפי שקלים
שלב השאלה הזהה
שלב השאלה הזהה
בטון בעיצוב הבית
בטון בעיצוב הבית
רועי פאר. מדליית ארד באולימפיאדה הכימיה
יש לנו מדליה
חגיגה של פלורליזם סובלנות וגאווה
החלום ושיברו