רעננה

"עלינו", רשימה חדשה של עולים, רצה למועצת העיר

בראש הרשימה עומד יוסף סאלאמה, ראש קהילת דוברי ספרדית ברעננה

זאב גולדשמיט 15/07/2018
סאלאמה. בראש הרשימה

בבחירות הקרובות למועצת העיר ברעננה תתמודד רשימת עולים חדשה בשם "עלינו", שהיא חלק מיוזמה ארצית, שנוסדה לפני כשנתיים למען קידום השתלבות עולים חדשים בפוליטיקה הישראלית.

בראש הרשימה עומד יוסף סאלאמה מספרד, ראש קהילה דוברי ספרדית, וברשימה משתתפים בין השאר ד"ר מיכאל וולף, רופא ילדים מבלגיה, רשל טויטו מצרפת שעלתה לארץ כילדה, ד"ר דפנה שטרן מאורגוואי, חנלי ערוסי מארה"ב.

 "עלינו - רעננה" מורכבת מעולים מארצות שונות בהן צרפת, אורוגוואי, מקסיקו, ספרד, ארצות הברית, בלגיה, ועוד, ומטרתה להביא את ניסיונם ותרומתם של העולים ברעננה בחינוך, רווחה, קליטה וחזות פני העיר.

לשאלה מדוע "עלינו" לא מתאחדת עם רשימת "מאמינים ברעננה", אליה הצטרפה לאחרונה קבוצה גדולה של עולים יוצאי צרפת, השיב נציג הרשימה מיכאל וולף: "ברעננה, עיר קליטה פר אקסלנס, מספר הולך וגובר של תושבים מזדהים עם ערכי הרשימה ומרגישים, בצדק, שיש הזדמנות מיוחדת ואמיתית לאחד את הקולות של העולים, החדשים, הוותיקיםֿ והצברים. אנו מוכנים לשקול ריצה ברשימה משותפת, בתנאי שיתנו אפשרות אמיתית וכנה לקדם את הנושאים החשובים לנו ואת המצע שכבר הצגנו לציבור. ברור שאנו בעד השארת הסטטוס קוו ואחוזה כשרה. אסור לשנות את זה".

 

(ZGOLDSHMIET@GMAIL.COM)


 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
בלם של הפועל רעננה נמכר לאלופת שוייץ
בלם של הפועל רעננה נמכר לאלופת שוויץ
שני הרוגים מקריסת עץ באילת
הגיעו מים עד נפש
עוברים לרכבת
עוברים לרכבת?
פועל בניין נפצע בינוני - עד קשה בפתח תקווה
פועל בניין נפצע בינוני - עד קשה בפתח תקווה
בדרכי נעם
דרכים יצירתיות לשיווק העסק
דרכים יצירתיות לשיווק העסק
ילדה בת תשע נשדדה לאור יום
ילדה בת תשע נשדדה לאור יום