רעננה

העבודות לרימזור מחלף בן גוריון-כביש 531 לקראת סיום

לאחר שבמקום ארעו תאונות ובעקבות פנייה של העירייה ל"נתיבי ישראל" ופעילותו בנושא של חבר המועצה והמועמד לראשות העירייה ניר קריסטל, מציבה החברה בימים אלה במקום רמזור במטרה לווסת בין תנועת היוצאים מרעננה אל 531 למזרח לבין אלה הנוסעים על 531 מכיוון הוד השרון לרעננה ומעוניינים להתחבר אל 4 לדרום באמצעות פניית פרסה על-גבי הרמפה

זאב גולדשמיט 15/07/2018
העבודות לרימזור מחלף בן גוריון-כביש 531 לקראת סיום
עבודות להצבת הרמזור (צילום: זאב גולדשמיט)

חברת "נתיבי ישראל" צפויה לסיים בימים הקרובים את הצבת הרמזור ברמפה שבין רחוב בן גוריון ברעננה לכביש 531.

מחלף בן גוריון בכביש 531 הפך לעמוס במיוחד מאז שהכביש החדש נחנך. בשנה האחרונה אירעו בו לא מעט תאונות לנוכח ניסיונם של נהגים הבאים מכיוון מזרח לבצע פניית פרסה ולחזור לכביש 531 במסלול המקביל. פנייה של העירייה והתערבותו של חבר מועצת העיר רעננה והמועמד לראשות העירייה, ניר קריסטל, שהתריע בפני נתיבי ישראל על הבעייתיות בצומת, הביאה לכך שהתקבלה החלטה להציב רמזור במחלף ובימים אלה נמצאות העבודות להקמת הרמזור בשלבי סיום, כאשר לפי "נתיבי ישראל", בסוף השבוע הרמזור כבר ישרת את ציבור הנהגים.

"נתיבי ישראל שמחים להעניק לציבור מרכיב חיוני נוסף במסגרת פרויקט 531- רמזור להסדרת התנועה על גבי רמפת בן גוריון", נמסר מחברת "נתיבי ישראל". "מטרת רמזור זה לווסת בין תנועת היוצאים מרעננה אל 531 למזרח לבין אלה הנוסעים על 531 מכיוון הוד השרון לרעננה ומעוניינים להתחבר אל 4 לדרום באמצעות פניית פרסה על-גבי הרמפה המדוברת. עבודות הקמת הרמזור נמצאות בשיאן וצפויות להסתיים כבר בסוף השבוע, כאשר ב-24 שעות הראשונות יופעל במצב 'מהבהב' על מנת שמשתמשי הדרך הקבועים יבחינו בשינוי ולאחריו יופעל באופן מלא, על בסיס התוכניות הסדורות שבנו מהנדסי התנועה".

הרמזור במחלף יוצב בצומת בן גוריון – 531 לבאים מכיוון מזרח, וניתן יהיה לבצע פניית פרסה לנתיב הנגדי. לבאים מהרצליה לא ניתן יהיה לבצע פניית פרסה במחלףבן גוריון לכיוון 531, אלא הם יצטרכו להמשיך לרעננה ולבצע שם את פניית הפרסה.

עוד ברעננה
מיכאל פרוסמושקין 15/08/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/08/2019
זאב גולדשמיט מיכאל פרוסמושקין 27/07/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
DECATHLON מגיעה לכפ"ס
"כולנו אור איתן"
שאלה של מוסריות
ב(ע)ין השורות פרשת בוא
גינת המאביקים פארק כפר סבא
מפגש פורום האקולוגים בכ"ס
פסק דין
רועי בן מנחם. ספר ילדים ראשון
סוד ההצלחה
היום הגדול מתקרב? איך לחגוג את מסיבת הרווקות ואת יום החתונה עם טעם טוב בפה?
היום הגדול מתקרב? איך לחגוג את מסיבת הרווקות ואת יום החתונה עם טעם טוב בפה?