רעננה

נבחרת הרובוטיקה של תיכון אביב טסה לסין

הנבחרת, שלאחרונה סיימה במקום השישי באליפות העולם שהתקיימה בארה"ב, הוזמנה על ידי ממשלת סין לתחרות בינלאומית ידידותית בהשתתפות 45 קבוצות מסין וחמש קבוצות מרחבי העולם

זאב גולדשמיט 16/07/2018
נבחרת הרובוטיקה של תיכון אביב נסעה לסין
נבחרת הרובוטיקה של אביב. יצאה לסין (צילום: אביחי ארביב)

נבחרת הרובוטיקה של תיכון אביב ברעננה, שלאחרונה סיימה במקום השישי באליפות העולם שהתקיימה בארה"ב, הוזמנה על ידי ממשלת סין לתחרות בינלאומית ידידותית בהשתתפות חמישים קבוצות 45 מסין  וחמש קבוצות מרחבי העולם.

מהארץ הוזמנו שתי נבחרות, נבחרת אביב וקבוצת הרובוטיקה של משגב. כמו כן הוזמנו שלוש קבוצות רובוטיקה מפולין, ברזיל וארה"ב.

נבחרת הרובוטיקה מרעננה נבחרה בזכות ביצועי הרובוט שהגיע לדירוג גבוה מבחינת ביצועים במהלך אליפות העולם האחרונה. עם נבחרת תיכון אביב המריאו בנוסף לשחקנים גם שני המורים לרובוטיקה אורי כהן וינאי גידרון, ואחד המנטורים שמלווה אותם בשנים האחרונות.

"ממשלת סין בוחרת רק חמש קבוצות מכל העולם, וזה כבוד גדול שנפל בחלקנו להיות מוזמנים", אומר אביחי ארביב, אחד מעשרת המנטורים, והורה לשני תלמידים בנבחרת: בן ויהונתן. "הנבחרת של אביב זכתה בעבר באליפות הארצית, לאחרונה סיימה במקום השישי באליפות העולם, והבחירה בבית הספר על ידי הסינים היא סוג של הכרה על העשייה הברוכה. הנבחרת יצאה לסין במוצאי שבת, ותשהה עשרה ימים בעיר שינג'ן, במהלכם ממשלת סין הזמינה אותם לטיולים כדי שיכירו את המדינה".

 

ZGOLDSHMIET@GMAIL.COM

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
יעל חקון יוסף, סגנית מנהל אגף החינוך, ראש עיריית הרצליה משה פדלון, ממ וסגנית רהע איה פרישקולניק, דר יעקב נחום מנהל אגף החינוך
מסיבת סיום השנה לוותיקי הרצליה
הסוף לפרויקט "אפונים" בצהרונים?
צוות של משרד הבריאות הותקף במהלך ביקורת באטליז במבשרת ציון
מילי אביטל בקמפיין חדש
מילי אביטל בקמפיין חדש לאביב קיץ 2019
יאיר קרביץ. עשינו הישג אדיר
קרביץ ופורת מהעתודה חתמו ברעננה
חינוך וקהילה בהוד השרון
חינוך וקהילה בהוד השרון
הגימליאדה ה-13 יצאה לדרך
שר המדע נפגש עם ראש עיריית פ"ת