רעננה

"יש עתיד" במפגשים פתוחים

רשימת "יש עתיד" בראשות איתן גליק, המתמודדת למועצת העיר רעננה, תקיים סדרת מפגשים פתוחים עם חברי הכנסת של המפלגה

זאב גולדשמיט 17/07/2018
מאיר כהן ואיתן גליק. סדרת מפגשים פתוחים (צילום: יש עתיד)

רשימת "יש עתיד" בראשות איתן גליק, המתמודדת למועצת העיר רעננה, מתכננת עד למועד הבחירות סידרת מפגשים פתוחים לתושבי העיר, עם חברי כנסת של המפלגה.

המפגש הראשון יתקיים ביום שני  23.07 בשעה 20:00 בבית ויצו ברחוב קלאוזנר, בו יארח עו"ד איתן גליק את סגן יו"ר הכנסת ח"כ מאיר כהן (לשעבר, שר הרווחה וראש עיריית דימונה), שבין השאר אחראי מטעם המפלגה על התחום המוניציפאלי ברחבי הארץ. לכהן ניסיון והיכרות עמוקה עם ניהול מערכות עירוניות והוא מכיר היטב גם את רעננה כמי שהיה בחברות אישית עם שני ראשי העירייה הקודמים, זאב בילסקי ונחום חופרי.

גליק ציין, שבמפגש הפתוח תושבי רעננה יוכלו לשאול שאלות, הן ברמה העירונית והן בקשר לפעילות יש עתיד ברמה הארצית. עו"ד גליק :"בכוונתי להסביר ולענות על שאלות מדוע 'יש עתיד' החליטה לראשונה לרוץ למועצת העיר רעננה. אציג את עמדת 'יש עתיד' ברעננה לגבי הנושאים העירוניים שעל הפרק, וח"כ מאיר כהן ייתן סקירה על המצב הפוליטי בכנסת, ויענה על שאלות הקהל".

מפגשים נוספים של רשימת "יש עתיד" הצפויים ברעננה : עם חברי/ות הכנסת יעל גרמן ומיקי לוי, רם בן ברק (לשעבר, המשנה לראש המוסד), ואפשר שגם עם ראש הרשימה יאיר לפיד.

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
תופסי הגלים -  אמנות הגלישה הישראלית
"תופסי הגלים" - אמנות הגלישה הישראלית
פצוע אנוש בתאונה בכביש 431
פצוע אנוש בתאונה בכביש 431
בהמשך לבקשת הורים: דיון נוסף בנושא סגירת גני הילדים בכפ"ס
שוחרר מהכלא והסתבך שוב
אותר רכב אספנות שנגנב מירושלים
יש לה אופק
השלג בדרך לרעננה
השלג מגיע לרעננה
סלילת כביש עוקף צפוני ברעננה
השבוע החלו עבודות סלילת כביש עוקף צפוני ברעננה