רעננה

הזמן לביצוע הגדלת חזה?

אם כבר החלטתם שאתם מתעתדים לעבור ניתוח של הגדלת חזה - חשוב לדעת כי עיתוי הניתוח מהווה גם הוא בחירה משמעותית, אשר תשפיע על איכות ההחלמה, הסבלנות שלכם לקראת החלמה מלאה, ורמת ההנאה שלכם מן התוצאות עם תום ההחלמה. על הזמן הכי מוצלח לעבור ניתוח הגדלת חזה - במאמר שלפניכם.

אתר לוקאל 17/07/2018
pixabay

 

ניתוח הגדלת חזה הוא מהפופולאריים שבניתוחים הפלסטיים בישראל, כמו גם במדינות רבות אחרות ברחבי העולם, מזה שנים רבות. ניתוח הגדלת חזה הוא ניתוח אשר נערך בכל ימות השנה עבור נשים בעלות מגוון נרחב של מאפיינים.

 

ניתוח הגדלת חזה - מי יכולה לעבור אותו, ובאילו גילאים?

 

ניתוח הגדלת חזה, כאשר הוא מבוצע במרפאה מקצועית ובידי רופא מומחה, הינו ניתוח שכיח, וממועט בסיכונים או סיכויים לסיבוכים. מדובר בניתוח שאורך כשעתיים, מבוצע בהרדמה כללית ובדרך כלל אינו דורש אפילו לילה אחד של אשפוז - אם כי חשוב שהמטופלת תישאר בהשגחה, כך שככל שנדרש, יהיה לה מספר טלפון חירום להתקשר אליו, ביום ובלילה, ולקבל ייעוץ, ליווי, ובמידת הצורך השגחה רפואית.

 

את ניתוח הגדלת חזה ניתן לבצע אצל נשים מייד לאחר תום תקופת הצמיחה הטבעית של השדיים, כלומר, לאחר גיל ההתבגרות ובסביבות הגילאים 18 - 20 (אם כי ישנם מקרים יוצאי דופן בהם ניתוחי הגדלת חזה מבוצעים בגילאים צעירים יותר). אין שלב בחיים שהוא מאוחר מדי לניתוח הגדלת שדיים, ולמעשה, בארה"ב פושט כעת הטרנד של ניתוח הגדלה ועיצוב של השדיים לאחר גיל הפרישה - על מנת לאפשר גם לנשים מבוגרות יותר הנאה מושלמת מהחיים ודימוי עצמי גבוה.

 

מתי הכי כדאי לעבור ניתוח הגדלת חזה?

 

תהליך ההחלמה מניתוח הגדלת החזה הינו תהליך הדרגתי. לאחר כחודשיים מן הניתוח, החזה כבר מתייצב במקומו ובגודלו החדש וניראה כמעט במיטבו - אולם החלמה מלאה כולל דהייה של הצלקות תושג בתוך שישה חודשים. על כן - העיתוי המושלם לניתוח הגדלת חזה יהיה כשישה חודשים לפני שתרצו להיראות במיטבכם - למשל, אם תרצו להתחדש בבגד ים מחמיא ובחזה מעוצב, צעיר וזקוף בקיץ הבא - קבעו את ניתוח הגדלת החזה שלכם לחודשי הסתיו או החורף.

 

בקיץ או בחורף - חשוב לבחור מנתח איכותי

לא משנה למתי תקבעו את ניתוח הגדלת החזה שאתם מתכננים לעבור - מה שחשוב הוא לבחור ברופא מנתח בעל ניסיון, גישה טיפולית והשכלה רלוונטיים, במרפאה המתמחה בטיפולים וניתוחים אסתטיים, אשר יאפשרו תוצאות מושלמות בתהליך מקצועי ובהשגחה וליווי איכותיים. הבחירה במנתח פלסטי בעל ניסיון רב בניתוחי חזה, המציע ליווי לאורך כל התהליך וניתוח מקצועי בקליניקה מאובזרת - יבטיחו קבלה של תוצאות מושלמות ויפחיתו למינימום את הסיכון להופעה של תופעות לוואי או לתהליך החלמה ארוך.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפגנת מחאה של הורי ילדים בגני יול"א
"השלטון המקומי הוא המפתח לצמיחה לאומית"
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
בתמונה מימין- ראש העיר- רפי סער, מנכל העירייה- איתי צחר, מנהלת המחלקה לקידום הבריאות ולחוסן עירוני- שרון גורגי וסגן ראש העיר ומחזיק תיק הבריאות- דני הרוש.
כפר סבא עיר בריאה
3-0 בדרבי
פועל נפצע באתר בנייה בנתניה
חניכי תנועות הנוער למען הסביבה
תנועות הנוער למען הסביבה
גבר הוכש ע"י נחש בכפ"ס