רעננה

פרסום ראשון: אלי אלוש ימונה לסגן ראש העירייה

אלי אלוש מסיעת "מאמינים ברעננה" צפוי להתמנות במהלך ישיבת המועצה שתתקיים ב-24 ביולי לסגן ראש עירייה ללא שכר ולראש מינהל קהילה. אלוש יחליף בתפקיד את חברו לסיעה מייש אייזיקסון, שהודיע לעל התפטרותו

זאב גולדשמיט 23/07/2018
פרסום ראשון: אלי אלוש ימונה לסגן ראש העירייה
אלי אלוש. ימונה לסגן ראש עירייה (צילום: פרטי)

מחר (שלישי) תתקיים ישיבת מועצת העיר רעננה, במסגרתה ימונה סגן ראש עירייה חדש מטעם הדתיים. חבר המועצה אלי אלוש מסיעת "מאמינים ברעננה" צפוי להתמנות במהלך ישיבת המועצה לסגן ראש עירייה ללא שכר ולראש מינהל קהילה. אלוש יחליף בתפקיד את מייש אייזיקסון, חבר סיעתו, שהודיע לפני ימים אחדים על התפטרותו.

כזכור, לאורך תקופה ארוכה לא היה סגן ראש עירייה מכהן מטעם הדתיים וזאת לאחר התפטרותו של אלי כהן, בשל חילוקי דעות בסיעה הדתית המאוחדת. לפני ארבעה חודשים נפתרו המחלוקות ומייש אייזיקסון מ"מאמינים ברעננה" מונה לסגן ראש העירייה.

אייזיקסון יפרוש לא רק מתפקיד סגן ראש העירייה, אלא בכלל ממועצת העיר, זאת אחרי שבדיקה נוספת שערך העלתה שבשל קידומו במשטרה לדרגת פקד, הוא לא יוכל להמשיך לכהן בכל תפקיד בעירייה, גם אם מדובר בתפקיד התנדבותי.

 

אייזיקסון, אישר ל"לוקאל: "אני נאלץ לפרוש מכל תפקידי בעירייה, כיוון שאני אעלה בדרגה. חבל לי כיוון שנהניתי מהעשייה והיו לי יחסים טובים עם כולם בעירייה, מהמנכ"לית ועד אחרון העובדים. אני גם לא מתכוון להתמודד לבחירות בקדנציה הבאה, אבל אני מבטיח להתנדב ולתרום לעיר בדרכים אחרות, לא דרך העירייה".

 

אלוש נכנס למועצה לפני כשנה במקום אלי כהן, ומהר מאוד מצא עצמו בעמדה בכירה ברשימה הדתית. רק לאחרונה דאג לצרף לרשימה את הקהילות הצרפתיות בעיר.

גורמים במערכת הפוליטית אמרו בסוף השבוע, שאלוש בהחלט ראוי לתפקיד, אבל הביעו תמיהה על מינוי  כה בכיר לתקופה של שלושה חודשים, בתקופה שרעננה נמצאת בסחרור של מערכת בחירות.

אלי אלוש מסר בתגובה: "אני מקווה שבעזרת השם המינוי ייצא לפועל. מבחינתי זה ציון דרך משמעותי, כבוד גדול לצד אחריות גדולה. אעשה כמיטב יכולתי לפעול למען ציבור התושבים ברעננה, דתיים וחילונים כאחד. כפי שפעלתי עד היום, אמשיך לפעול למען קירוב לבבות וכבוד הדדי בין התושבים, ודלתי תהיה פתוחה לכולם".

עוד ברעננה
רעננה מנסה למצוא דרך לפטור מחובת איחוד תאגידים
זאב גולדשמיט 17/04/2019
חגית נחמיאס בוזגלו
זאב גולדשמיט 11/04/2019
רויטל סויד מצביעה
זאב גולדשמיט 10/04/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
במיוחד בפורים - אם שותים לא נוהגים
גם בפורים - אם שותים לא נוהגים
בגלל פיצוץ צינור: תושבים מנותקים מחשמל ומים מס ימים
בגלל פיצוץ צינור: תושבים מנותקים ממים ומחשמל מס' ימים
 יום שני ברציפות, אזעקות בצפון
יום שני ברציפות, אזעקות בצפון
סוכלה גניבת מאות קילוגרמים של אבוקדו
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
פצוע קשה בתאונת עבודה בכפר סבא
 אליפות כדורסל בתי ספר יסודיים בכפר סבא
אליפות כדורסל בתי ספר יסודיים בכפר סבא
אלפי אליהו שאולי, עוד  ומגשר
אבות יכולים להפחית את תשלום דמי המזונות לפי ההלכה החדשה
ירושלים בחרה במשה ליאון