רעננה

פרסום ראשון: אלי אלוש ימונה לסגן ראש העירייה

אלי אלוש מסיעת "מאמינים ברעננה" צפוי להתמנות במהלך ישיבת המועצה שתתקיים ב-24 ביולי לסגן ראש עירייה ללא שכר ולראש מינהל קהילה. אלוש יחליף בתפקיד את חברו לסיעה מייש אייזיקסון, שהודיע לעל התפטרותו

זאב גולדשמיט 23/07/2018
פרסום ראשון: אלי אלוש ימונה לסגן ראש העירייה
אלי אלוש. ימונה לסגן ראש עירייה (צילום: פרטי)

מחר (שלישי) תתקיים ישיבת מועצת העיר רעננה, במסגרתה ימונה סגן ראש עירייה חדש מטעם הדתיים. חבר המועצה אלי אלוש מסיעת "מאמינים ברעננה" צפוי להתמנות במהלך ישיבת המועצה לסגן ראש עירייה ללא שכר ולראש מינהל קהילה. אלוש יחליף בתפקיד את מייש אייזיקסון, חבר סיעתו, שהודיע לפני ימים אחדים על התפטרותו.

כזכור, לאורך תקופה ארוכה לא היה סגן ראש עירייה מכהן מטעם הדתיים וזאת לאחר התפטרותו של אלי כהן, בשל חילוקי דעות בסיעה הדתית המאוחדת. לפני ארבעה חודשים נפתרו המחלוקות ומייש אייזיקסון מ"מאמינים ברעננה" מונה לסגן ראש העירייה.

אייזיקסון יפרוש לא רק מתפקיד סגן ראש העירייה, אלא בכלל ממועצת העיר, זאת אחרי שבדיקה נוספת שערך העלתה שבשל קידומו במשטרה לדרגת פקד, הוא לא יוכל להמשיך לכהן בכל תפקיד בעירייה, גם אם מדובר בתפקיד התנדבותי.

 

אייזיקסון, אישר ל"לוקאל: "אני נאלץ לפרוש מכל תפקידי בעירייה, כיוון שאני אעלה בדרגה. חבל לי כיוון שנהניתי מהעשייה והיו לי יחסים טובים עם כולם בעירייה, מהמנכ"לית ועד אחרון העובדים. אני גם לא מתכוון להתמודד לבחירות בקדנציה הבאה, אבל אני מבטיח להתנדב ולתרום לעיר בדרכים אחרות, לא דרך העירייה".

 

אלוש נכנס למועצה לפני כשנה במקום אלי כהן, ומהר מאוד מצא עצמו בעמדה בכירה ברשימה הדתית. רק לאחרונה דאג לצרף לרשימה את הקהילות הצרפתיות בעיר.

גורמים במערכת הפוליטית אמרו בסוף השבוע, שאלוש בהחלט ראוי לתפקיד, אבל הביעו תמיהה על מינוי  כה בכיר לתקופה של שלושה חודשים, בתקופה שרעננה נמצאת בסחרור של מערכת בחירות.

אלי אלוש מסר בתגובה: "אני מקווה שבעזרת השם המינוי ייצא לפועל. מבחינתי זה ציון דרך משמעותי, כבוד גדול לצד אחריות גדולה. אעשה כמיטב יכולתי לפעול למען ציבור התושבים ברעננה, דתיים וחילונים כאחד. כפי שפעלתי עד היום, אמשיך לפעול למען קירוב לבבות וכבוד הדדי בין התושבים, ודלתי תהיה פתוחה לכולם".

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
נצמדים לקרקע
נצמדים לקרקע
מנחם קורצקי , ממשיך לגבש את הסגל
הפועל רעננה החתימה זר חמישי
סלי מזון למשפחות נזקקות
קריב. זה אפשרי כבר מחר
"יש אמבולנס זמין שאפשר להכניס אותו לפעילות עוד השבוע"
נעצר חשוד בהחזקת מטען חבלה
מיכל הגדולה
האגם האקולוגי בפתח תקוה נפתח לקהל
מטפלת חשודה בגרימת שבר ודימום לתינוק