רעננה

"עוד שנה חברת קדישא תטפל בך"

תושב רעננה הואשם באיומים על עובדים בסניף ביטוח לאומי בכפר סבא וכן ניסה לתקוף אותם. הסיבה: נאמר לו כי יקבל קצבה חלקית

מיכאל פרוסמושקין 26/07/2018
הואשם באיומים (תמונה להמחשה iclipart)

תושב רעננה, בן 43, הואשם לפני ימים באיומים על עובדים בסניף ביטוח לאומי בכפר סבא ובניסיון לתקוף אותם.

על פי כתב האישום, ב-26 בנובמבר 2017, הגיע הנאשם לסניף על מנת לברר בדבר קצבה שמקבל מביטוח לאומי, וניגש לעמדתה של אחת הפקידות. באותן נסיבות הסבירה לו הפקידה כי יקבל קצבה חלקית ובתגובה לכך, הרים הנאשם את השולחן בעמדה באוויר והטיח אותו חזרה כך שמסך המחשב נפל. לאחר מכן, הושיט את ידו הימנית והניף את המסך לכיוונה של הפקידה, אך לא  פגע בה.

תוך זמן קצר הגיע למקום אחד המאבטחים ובסיוע מאבטח נוסף ושוטר השתלטו על הנאשם שהתבקש לשבת בצד ולהמתין לניידת שתגיע. או אז, כך על פי כתב האישום, קם הנאשם, לבש את המעיל שלו והוציא מהכיס נייר טישו וגפרורים והצית את הנייר קרוב לפניו כשהוא צועק "אני אשרוף פה, תישרפו בני ז***ת ביטוח לאומי". המאבטחים שוב השתלטו עליו, בעוד הוא מקלל אותם ובהמשך אף ניסה לכאורה לבעוט ברגלו של אחד מהם.

בהמשך, כפי שעולה מכתב האישום, נלקח הנאשם לחדר הביטחון בסניף ובדרך לשם אמר לשוטר: "...חכה חכה. יבוא היום שלכם משטרת עמלק". בתגובה לכך שהשוטר סגר את החלון בחדר, אמר לו הנאשם: "שהילדים שלך גם לא יראו אוויר, מניאק, שם עליך ז*ן".

 לטענת התביעה, בתחנת המשטרה, אמר הנאשם לאחד השוטרים: "נאצי שמגרש יהודים". כאשר ביקש ממנו השוטר  להפסיק לדבר כך, הנאשם, כפי שעולה מכתב האישום, קם והתחיל לבעוט בסורגי התא והלם בסורגים בראשו.

 בהמשך, כאשר השוטר נכנס לתאו, הנאשם נעמד מולו בצורה מאיימת. בעקבות כך, הדף השוטר את הנאשם לאחור והשתלט עליו בסיוע שוטרים נוספים תוך כדי שהנאשם משתולל ובועט לכל עבר. לבסוף, אמר הנאשם לשוטר: "עוד שנה חברת קדישא תטפל בך, אתה תמות, התנהגת אליי כמו לערבי".

לאחר גיבוש תשתית ראייתית שכולל צילומי מצלמות אבטחה ועדויות שנגבו, הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום המייחס לנאשם עבירות של איומים, הפרעה לשוטר במילוי תפקידו, התנהגות פרועה במקום ציבורי ותקיפת עובד ציבור.

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מתי העירייה תגיש את הבגצ בנושא חוק המרכולים?
מתי העירייה תגיש את הבג"צ בנושא חוק המרכולים?
גבר נורה בחוף ביפו
הכל זהב
הכל זהב
תרומת שיער לחולי סרטן
רחמים שלום עם ראש העיר חיים ברידא
שלום וברכה
פצוע דקירה סמוך לשוק ברמלה
פצוע אנוש בתאונה בירושלים
מנגישים את שירותי הדת