רעננה

"עשינו משהו גדול והיסטורי"

אלופי אירופה בכדורסל (עד גיל 20), הרעננים גיל בני ומייקל בריסקר היו אתמול (שני) התארחו אצל ראש העירייה

זאב גולדשמיט 31/07/2018
בריסקר, בני וראש העירייה (צילום: זאב גולדשמיט)

אלופי אירופה בכדורסל (עד גיל 20) , הרעננים גיל בני ומייקל בריסקר היו אתמול (שני) אורחי כבוד אצל ראש העירייה, איתן גינזבורג, שאירח בלשכתו גם את הצוות המקצועי והניהולי של מכבי עירוני רעננה, הספונסר הראשי, הורי השחקנים וראשי אגף הספורט בעירייה.

גינזבורג אמר לנוכחים כי תמיד חשים התרגשות לרגל הישג של נבחרת ייצוגית, אבל הפעם ההתרגשות הייתה כפולה כיוון ששני שחקנים מרכזיים בנבחרת הם מרעננה. "הבאתם הרבה כבוד למדינה ולעיר רעננה. מי שבחר להיות ספורטאי בחר בדרך חיים מאוד סזיפית עם הרבה ויתורים, הקרבה, משמעת עצמית ודבקות במטרה. ההשקעה שלכם הייתה שווה לנוכח הרגע המתוק הזה: זכייה באליפות אירופה, תיהנו מהרגע, ואני משוכנע שאתם עם הרגליים על הקרקע ויודעים שזו רק מדרגה אחת בקריירה שלכם. הוכחתם להרבה מאוד חבר'ה צעירים, שמי שמעז ומתמיד, יכול להגיע לפיסגה".

גיזנבורג הודה לאנשי מכבי רעננה, ושיבח את עשייתם שמביאה הרבה כבוד לעיר, והודה גם להורים על שתמכו וסייעו לגיל ומייקל להתקדם בכדורסל.
בני ובריסקר הביאו איתם את גביע אירופה, ונראה שעדיין לא התאוששו מהמעמד ההיסטורי לו היו שותפים. "עשינו משהו גדול והיסטורי. אנחנו בהיי גדול לנוכח האירוע ההיסטורי", אמר גיל בני. "עשינו היסטוריה מטורפת ונהנים מהרגע. הבאנו הרבה כבוד לרעננה, אבל זו רק מטרה בדרך לקריירה ארוכה שעוד מצפה לנו", הוסיף מייקל בריסקר.

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 06/10/2019
זאב גולדשמיט 24/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 04/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
פורום היועצות לשוויון מגדרי מחוז מרכז
 נזקי טרור האש בעוטף עזה בתערוכה באום
נזקי טרור האש בתערוכה באו"ם
בחזרה לבית הספר
בחזרה לבית הספר
עד 120
מומחה מחול בדק את התלונות על ריחות רעים
מומחה מחו"ל בדק את התלונות על ריחות רעים
"מד"א שלי"
משלמים פחות בחוף
מירוץ כפר סבא ה - 29 בקרוב
בקרוב מירוץ כפר-סבא ה- 29