רעננה

תקף באגרופים, סטר ואיים

גבר מרעננה הואשם כי תקף את אשתו באגרופיו, סטר לה ונשך אותה. עוד נטען כי איים עליה עם סכין. הרקע לדברים, על פי החשד, רצונה של האישה להיפרד ממנו לאחר שמצאה אהבה חדשה

מיכאל פרוסמושקין 02/08/2018
תקף את אשתו (תמונה להמחשה iclipart)

תושב רעננה, בן 34, הואשם השבוע כי תקף אשתו ואיים עליה עם סכין.

על פי כתב האישום, ב-27 ביולי שבה האישה לבית. באותן נסיבות אמר לה הנאשם כי הבין היכן היא הייתה. בתגובה לכך השיבה האישה שאינה צריכה לשקר לו. או אז, כך על פי כתב האישום, תקף אותה בכך שסטר בפניה באמצעות ידו.

 בהמשך התארגנה האישה כדי לצאת למקום עבודתה. באותן נסיבות, אמר לה הנאשם שהיא לא הולכת לשום מקום והחל לשאול אותה שאלות אודות גבר אחר. לכך השיבה לו כי הפרטים אינם מעניינו. בתגובה לכך, כפי שעולה מכתב האישום, איים עליה הנאשם באומרו שאם לא תספר לו הוא יכה אותה.

 לאחר שאמרה לו כי לא תספר לו דבר, תקף אותה לכאורה באמצעות אגרופיו בראשה. או אז, כפי שעולה מהחקירה, דרש הנאשם מהאישה כי תמסור את סיסמת הטלפון הנייד שלה. הוא אחז בידה וסובב את אצבעה כדי  להצמידה לטלפון על מנת לפתוח את המכשיר. בתגובה  ניסתה האישה לתפוס את הטלפון.

בשלב זה, כפי שטוענת התביעה, תקף הנאשם את אשתו בכך שהכה אותה באגרופיו בפניה ונשך אותה בזרועה. בתגובה היא אחזה  בטלפון הנייד של הנאשם כדי להתקשר למשטרה. לטענת המשטרה, הוא לקח ממנה את הטלפון הנייד, ניגש למטבח, אחז בסכין ואיים עליה באומרו כי  יחתוך אותה אם לא תספר לו מי זה היה ואיך זה היה. מכתב האישום עולה כי האישה צעקה בשלב זה – ובתגובה חסם הנאשם  את פיה באמצעות ידיו.

 עוד עולה מכתב האישום, כי כשלושה שבועות קודם לכן,  התגלע ויכוח בין השניים עקב רצונה  של האישה להתגרש. באותן נסיבות, תקף  הנאשם את האישה בכך שאחז בארנקו אשר היה מונח על השולחן וזרק אותו עליה כך שפגע בפניה.

 כתב האישום מתבסס על עדותה המפורטת של האישה, וכן על עדות מדריכה במרכז קליטה אשר  שמעה את צעקותיה של האישה ולכן הגיעה לדירת בני הזוג – אז הבחינה באישה כשהיא בוכה ועליה סימני חבלה. לדבריה קחה אותה לדירתה, אך בעלה  רדף אחריהן ודרש  לשוחח עם אשתו. בהמשך סיפרה לה על מה שאירע.

 הנאשם הודה בחלק מהדברים שיוחסו לו, אך הכחיש חלק אחר של המעשים שתוארו בכתב האישום. התביעה ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים בין היתר בטענה כי נשקפת ממנו מסוכנות ונוכח כך שבמהלך שהותו בתא המעצר אמר לשוטר כי רכש כרטיס טיסה ובכוונתו לעזוב את הארץ ולא לחזור.

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
ברוך הבא, חבר
"אף אחד לא ישתיק אותנו"
תלמידי בית ספר . יסעו בשאטלים
שאטלים לתלמידי רעננה
עצרת התעוררות בכפר סבא
כפר סבא בחרה: רפי סער
"כפ"ס עלולה לאחר את הרכבת"
תלמידי אמ"ית וסיירת תיקונים משתפים פעולה
פועל נפל מגובה באתר בניה בתל אביב - מצבו בינוני
פועל נפל מגובה באתר בניה בתל אביב - מצבו בינוני