רעננה

הפוליטיקה של רעננה

רחלי בן ארי סקעת מתמודדת על ראשות העירייה ברשימה עצמאית. סגנית ראש העירייה והמועמדת לראשות העירייה, רונית ויינטראוב, בשיתוף חבריה לסיעת מרצ, דבי סלוצקי וחגי בורשטיין פרסמו תוכנית התחדשות לרחוב אחוזה, שתהפוך את הרחוב לשוקק חיים ומתקדם

זאב גולדשמיט 02/08/2018
הפוליטיקה של רעננה
רחלי בן ארי סקעת. מתמודדת (צילום: פרטי)

 מאשרים לה להתמודד

 חברת המועצה רחלי בן ארי סקעת, שהפסידה בבחירות להתמודדות למועצת העיר מטעם הליכוד, בכל זאת תתמודד, אבל ברשימה עצמאית. "מתוך רצון לעודד נשים להתמודד בשלטון המקומי, ועדת ההיגוי העליונה של הליכוד החליטה לאשר את בקשתך להתמודד ברשימה עצמאית בבחירות הקרובות למועצת העיר", כתב ראש הוועדה חיים ביבס. רחלי הודיעה כי תתמודד לראשות העיר ולמועצת העיר.

כזכור, אילן כהן וחבריו לרשימה יתמודדו מטעם מפלגת הליכוד למועצת העיר.  

אילן כהן מסר בתגובה: "אני לא יודע מזה. אנחנו רצים מטעם רשימת מחל, ונוביל את הליכוד להצלחה ברעננה, ומאחלים הצלחה לכל מי שמתמודד לראשות העיר".

 רחוב במצוקה

  סגנית ראש העירייה והמועמדת לראשות העירייה, רונית ויינטראוב, בשיתוף חבריה לסיעת מרצ, דבי סלוצקי וחגי בורשטיין פירסמו השבוע תוכנית התחדשות לרחוב אחוזה, שתהפוך את הרחוב לשוקק חיים ומתקדם.

וינטראוב: "אם לא ניזום מהפיכה תחבורתית, תדמיתית, תרבותית ועיצובית תוך שיתוף העסקים והתושבים ובסיוע משרד התחבורה (ולא כנגדו) העורק הראשי של רעננה יזדקק לצנתור. הלב הפועם של רעננה יזדקק לניתוח לב פתוח ומעקפים בעתיד הקרוב. קריסת אחוזה בשל היעדר חזון מקיף תוביל לאבדן זהות של העיר כולה".

 

וינטראוב. תכנית התחדשות לרחוב אחוזה (צילום: קמפיין מרצ)

וינטראוב. תכנית התחדשות לרחוב אחוזה (צילום: קמפיין מרצ)

 


 

 

 

 


  

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
שנה אקדמית חדשה ב-SCE
הקיץ של אביב
לראשונה בהוד השרון: טקס זיכרון לנספים בעליית יהודי אתיופיה
נדודי שינה ודיכאון
נדודי שינה ודיכאון
חנוכה בגן העיר ת"א
ניגנו לפרס
ניגנו לפרס
פנים חדשות לקיר
פנים חדשות לקיר
בעלי השפעה
בעלי השפעה