רעננה

"מקומי ברעננה"

רשימת "מקומי ברעננה" השיקה את קמפיין הבחירות שלה. תחת הסיסמה "הדור הבא ברעננה" מתכוונת הרשימה לשים את נושא הצעירים ברעננה בראש סדר העדיפויות

זאב גולדשמיט 02/08/2018
ענבר הוכברג. "שכחו לספור אותנו" (צילום: "מקומי מנהיגות מקומית")

רשימת "מקומי ברעננה", בראשות סגנית יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית  ענבר הוכברג, השיקה ביום שלישי בערב בפאב מקומי ובנוכחות עשרות פעילים, צעירים ומשפחות את קמפיין הבחירות תחת הסיסמה "הדור הבא ברעננה".

"מקומי", שמריצה רשימות במספר ערים ברחבי הארץ, שמה לה למטרה לטפל בשלושה נושאים ברעננה: דיור, תרבות וקהילתיות וחינוך, עם דגש על שינוי היחס לצעירים ולמשפחות.

 הוכברג ציינה כי בין המטרות שלה, אם תכנס למועצת העיר: ליישם תכנית שכירות לטווח ארוך והגדלת היצע הדירות לצעירים; טיפוח חיי קהילה ומעורבות חברתית בעיר, תוך שימת דגש על יצירת אירועים המתאימים לפלחי אוכלוסיה שונים; תכנית חינוך טובה יותר החל מגיל לידה ועד לתיכון.

הוכברג: "כצעירים שגדלו ברעננה ורוצים להקים בה את ביתנו קולנו לא נשמע ולא היה מיוצג במועצת העיר, ואת זה אני רוצה לשנות. רעננה עיר טובה, אבל צריך לומר ביושר שתחום הצעירים הוזנח. זו העיר שהייתי רוצה לגדל בה את ילדי, אבל כשחזרתי לגור ברעננה חיפשתי פעילות חברתית להורים צעירים, וגיליתי שכמעט ואין. כשאני ובן זוגי, טל, חיפשנו דירה, ראינו שיש הצעות יותר אטרקטיביות בערים שכנות. כצעירים ומשפחות צעירות – פשוט שכחו לספור אותנו. במועצת העיר כמעט ואין ייצוג לצעירים, ובמצב כזה ברור שהאג'נדות שחשובות לצעירים פחות יבואו לידי ביטוי".

  


עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
תכנית האהובה מסיבת יצירה
פסטיבל היצירה לחג פורים של ערוץ ניק ג'וניור עם מתחמי התכנית "מסיבת יצירה" בקניון שבעת הכוכבים
נער ממגדל העמק נפצע קשה בטיול באזור אילת
עולים על מדים
"אני מרגיש אהדה מטורפת בציבור"
"ארע לי נס אמיתי"
שבוע הכי טוב להיות טוב בהוד השרון יצא לדרך
"הכי טוב להיות טוב" בהוד השרון
שר התחבורה בביקור ברעננה
מה חושב שר התחבורה על הנת"צ ברעננה?
אין חגיגה בלי תרומה