רעננה

"מקומי ברעננה"

רשימת "מקומי ברעננה" השיקה את קמפיין הבחירות שלה. תחת הסיסמה "הדור הבא ברעננה" מתכוונת הרשימה לשים את נושא הצעירים ברעננה בראש סדר העדיפויות

זאב גולדשמיט 02/08/2018
ענבר הוכברג. "שכחו לספור אותנו" (צילום: "מקומי מנהיגות מקומית")

רשימת "מקומי ברעננה", בראשות סגנית יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית  ענבר הוכברג, השיקה ביום שלישי בערב בפאב מקומי ובנוכחות עשרות פעילים, צעירים ומשפחות את קמפיין הבחירות תחת הסיסמה "הדור הבא ברעננה".

"מקומי", שמריצה רשימות במספר ערים ברחבי הארץ, שמה לה למטרה לטפל בשלושה נושאים ברעננה: דיור, תרבות וקהילתיות וחינוך, עם דגש על שינוי היחס לצעירים ולמשפחות.

 הוכברג ציינה כי בין המטרות שלה, אם תכנס למועצת העיר: ליישם תכנית שכירות לטווח ארוך והגדלת היצע הדירות לצעירים; טיפוח חיי קהילה ומעורבות חברתית בעיר, תוך שימת דגש על יצירת אירועים המתאימים לפלחי אוכלוסיה שונים; תכנית חינוך טובה יותר החל מגיל לידה ועד לתיכון.

הוכברג: "כצעירים שגדלו ברעננה ורוצים להקים בה את ביתנו קולנו לא נשמע ולא היה מיוצג במועצת העיר, ואת זה אני רוצה לשנות. רעננה עיר טובה, אבל צריך לומר ביושר שתחום הצעירים הוזנח. זו העיר שהייתי רוצה לגדל בה את ילדי, אבל כשחזרתי לגור ברעננה חיפשתי פעילות חברתית להורים צעירים, וגיליתי שכמעט ואין. כשאני ובן זוגי, טל, חיפשנו דירה, ראינו שיש הצעות יותר אטרקטיביות בערים שכנות. כצעירים ומשפחות צעירות – פשוט שכחו לספור אותנו. במועצת העיר כמעט ואין ייצוג לצעירים, ובמצב כזה ברור שהאג'נדות שחשובות לצעירים פחות יבואו לידי ביטוי".

  


עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 01/12/2019
זאב גולדשמיט 28/11/2019
זאב גולדשמיט 28/11/2019
זאב גולדשמיט 18/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
עו"ד הואשם בדריסתה למוות של תושבת כפ"ס
שכונת פארק הנחל בבאר שבע
ביקושים ערים לשכונת פארק הנחל בבאר שבע
לירון נוסבסקי (מימין) וניר הורן
לאן נעלם הכסף?
חיבור בין אוכל, עיצוב ואומנות
חיבור בין אוכל, עיצוב ואומנות ממטבחם של 15 שפים מובילים
הושק מיזם המנטורים ברמת השרון
יוזמה חדשה ברמת השרון
סניף חדש של נגיסה בגבעת שמואל
סניף חדש של "נגיסה" יפתח בגבעת שמואל
שתי חב' יזמיות החלו לקדם פינוי בינוי ביוספטל
חילקו מלגות