רעננה

הפוליטיקה של רעננה

המועמד לראשות העירייה, יקי ודמני, הזכיר בעמוד הפייסבוק שלו את חברותו הקרובה עם רב סרן (מיל), איימן מורד, דרוזי, תושב בית ג'אן שנימנה עם מארגני העצרת

זאב גולדשמיט 09/08/2018
הפוליטיקה של רעננה
יקי ודמני עם רס"ן איימן מורד

לחבק את הדרוזים

 המועמד לראשות העירייה, יקי ודמני, הזכיר בעמוד הפייסבוק שלו את חברותו הקרובה עם רב סרן (מיל), איימן מורד, דרוזי, תושב בית ג'אן שנימנה עם מארגני העצרת ואף קרא לחברו לשב"כ בעבר, ח"כ אבי דיכטר, לפעול לפתרון הבעיה.

 "למדתי להכיר ולהוקיר מקרוב את אומץ ליבם במלחמת יום כיפור עת שירתו אתי בגדוד לוחמים דרוזים.  למדתי להעריץ את מסירותם למקומות העבודה שעה שלכל אורך תפקידיי בעולם העסקים ליוו אותי עובדים ומנהלים דרוזים. בכל מקום ידעתי שהם אתי ותמיד יהיו הראשונים לכל פקודה או בקשה. אני קורא לממשלה ולחברי לשירות אבי דיכטר, לשבת ולחשוב כיצד פותרים את הבעיה שנוצרה ומחבקים את אחינו הדרוזים". 

שאלה של בטיחות

אחרי שהמאבק להוצאת מסוף האוטובוסים בשכונת נווה זמר הצליח ממשיך שיתוף פעולה בין ועד השכונה לעיריית רעננה, במסגרתו אחת לחודש נערך סיור משותף כדי לטפל בסוגיות אחרות הנוגעות לשכונה.

 ביום שני דיווח הוועד לתושבי השכונה על פגישה עם מהנדס העיר פרץ אוסנברג וצמרת אגף ההנדסה, בין היתר דובר על בניית הגשר להולכי הרגל כמעבר בטוח בין נווה זמר לספורטק הישן בואך לשלונסקי. בהודעת הוועד לתושבי השכונה נאמר, שבמקום גשר עילי, העירייה שוקלת לבנות מעברי חצייה מוגבהים, המחייבים את הנהגים להאט את נסיעתם.

כמו כן, רחוב משה וילנסקי יחובר לדרך כפר נחמן ב-2019 . עד אז, בשל עקומת הכביש ואופיו החקלאי הוחלט על סמך התייעצות עם בוחני תנועה, שלא למקם מעבר חציה בחיבור עם וילנסקי, אלא רק על כפר נחמן עם הרחובות ע.הילל וסשה ארגוב.

מעיריית רעננה נמסר בתגובה: "במסגרת התוכנית קיימת אפשרות להקמת גשר עילי שיחבר בין השכונה לצידו הדרומי של רחוב ויצמן, והנושא נמצא בבחינה מקצועית. לעניין המעבר הסלול בין משה וילנסקי לרחוב חיים חפר – מעבר זה קיים כיום כדרך סלולה להולכי רגל. לאחרונה נוספה מדרכה לאורך רחוב חיים חפר ומעברי חציה בצמתי הדרך. כשיחלו העבודות ברחוב חיים חפר, תיבחן אפשרות לחיבור לרחוב וילנסקי גם לכלי רכב".

 

 ZGOLDSHMIET@GMAIL.COM

 

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
סופי גולדהרוש
צעירה לנצח
הסרט מסע בארץ הדובים פסטיבל ימים של קולנוע
פסטיבל "ימים של קולנוע"
מפקוח מין חשוד ביצירת קשר עם קטינים
אישום: פרץ לבית וגנב רכוש רב
מי מקבל ההחלטות הרלבנטי?
מי מקבל ההחלטות הרלבנטי?
"אבטיח על גלגלים"
מרפאת עיניים חדשה נחנכה ב"סורוקה"
חנוכה בגן העיר ת"א