רעננה

"העבודה" ו"כולנו" עם גינזבורג

ראש עיריית רעננה איתן גינזבורג אמנם מתכוון להתמודד לראשות העירייה ברשימה על מפלגתית אך זוכה לתמיכת מפלגת "העבודה" ומפלגת "כולנו". גינזבורג: ״מרגש שגופים שונים, משני צדי המערכת הפוליטית, משמאל וימין, מתייצבים מאחוריך"

זאב גולדשמיט 14/08/2018
איתן גינזבורג. זוכה לתמיכה (צילום: באדיבות מטה גינזבורג)

ראש עיריית רעננה, איתן גיזנבורג, מתכוון לרוץ ברשימה עצמאית על מפלגתית, אך, ייהנה בתקופת הבחירות מתמיכה של שתי מפלגות פוליטיות: "העבודה" ו"כולנו".

גינזבורג הוא חבר מפלגת "העבודה", ובעבר כיהן מטעמה במועצת העיר רעננה. החיבור ל"כולנו" קשור כנראה לראש המטה לדיור לאומי, זאב בילסקי, שכיהן כראש העירייה הקודם של רעננה והיה רוצה לראות את גינזבורג ממשיך בתפקידו. התמיכה של המפלגות בגינזבורג תהיה כפי הנראה גם כספית, שכן מקובל שמפלגות מנסות לתמוך במועמדים ברשויות המקומיות גם אם הם לא רצים ישירות מטעמם.

ממפלגת "כולנו" נמסר: "מפלגת 'כולנו' תומכת תמיכה מלאה באיתן גינזבורג לראשות עיריית רעננה. גינזבורג הוא אדם מאוד ראוי, שהעיר רעננה תרוויח ממנהיגותו האחראית. אנו נעמוד מאחורי איתן ונתמוך בו בכל דרך אפשרית". 

גינזבורג מסר בתגובה: ״מרגש שגופים שונים, משני צדי המערכת הפוליטית, משמאל וימין, מתייצבים מאחוריך. זה מראה על אמון ביכולות ובמנהיגות. אני אגב לא מסתפק ב'עבודה' וב'כולנו'. אני רותם אחריי בימים אלו גופים שונים, ארציים ומקומיים, שיהיו חלק מהתנועה הרחבה שאני סוחף אחריי לראשות העיר ולמועצה. כי רק תנועה רחבה תוכל לייצג ולשרת את כלל תושבי רעננה״. גינזבורג הוסיף, שיתמודד, כאמור, ברשימה על מפלגתית שתיחשף בקרוב.

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
יובל לוי. פרשנות בלבד
האם מינויו של יובל לוי לתפקיד מ"מ יו"ר וועדת תכנון ובניה חוקי?
זוכרים את דולב
קו הרכבת לי-ם ימשיך להיות בחינם
התירוצים הדרימו עד אילת...
"עבדנו מאחורי הקלעים עבור ברוידא"
כנס בנושא תכניות ההתחדשות העירונית
כנס לטובת שוכרי הדירות בשכונות המתפתחות בהרצליה
החייל שנהרג ברצועת עזה סמל ראשון אביב לוי מפת
החייל שנהרג ברצועת עזה: סמל ראשון אביב לוי מפ"ת
יובל טאוסי בן 40 תושב  רעננה
כל הארץ דוורים דוורים