רעננה

מי מעתיק ממי?

המועמד לראשות העירייה, ניר קריסטל, טוען כי המועמד לראשות העירייה, חיים ברוידא, העתיק ממנו את תוכנית הדיור שלו, שכוללת בניית דירות קטנות לזוגות צעירים. מטה ברוידא: "לחיים ברוידא יש חזון בלתי מתפשר ותוכנית עבודה בכל תחומי החיים שגובשה לפני שבועות רבים, יחד עם צוות מומחים"

זאב גולדשמיט 15/08/2018
מי העתיק ממי?
חיים ברוידא (צילום: צילום יחצ, ראובן קפוצינסקי) ניר קריסטל (צילום: אבי קנטי)

המערכת הפוליטית ברעננה מתחממת. המועמד לראשות העירייה, חיים ברוידא, פרסם השבוע את תוכנית הדיור שלו, שכוללת בניית דירות קטנות לזוגות צעירים. לא חלפו מספר שעות, ומועמד אחר לראשות העירייה, ניר קריסטל, טען שברוידא העתיק מתוכניתו, שפורסמה על ידו כבר לפני כל חודש.

קריסטל כתב אתמול (שלישי) בדף הפייסבוק שלו: "במסגרת הפינה לשיפוטכם. אתמול העלה חיים ברוידא, שמתחרה מולי, את תכניתו לדיור שחלקים ממנה הם ציטוטים מהסרטון שהפצתי בדף שלי כבר ב 9.7 ובנתונים שאני מציג בחוגי הבית. צפו שוב בסרטון....נשמע לכם מוכר ????".

 קריסטל, ברוידא מעתיק ממך?

"פשוט, לא יאומן. פרסמתי תוכנית שצריך לשנות את תמהיל הדירות ברעננה, שמשופעת רק בדירות גדולות, לשלושה ושלושה וחצי חדרים, וכעת אדון ברוידא לא מתבייש להעתיק אחד לאחד. חבל. הוא לא היחיד שמעתיק ממני. אני הכי בקי בפרטים בכל מה שקשור ברעננה, ואחרים לוקחים תכנים שלי".

בנוסף, קריסטל, שעד כה מימן את קמפיין הבחירות שלו מחיסכון אישי וסירב לקחת הלוואות מ"בעלי אינטרסים", מתכוון לצאת בסוף השבוע בקמפיין "מימון המונים" , כדי להמשיך לממן את מסע הבחירות שלו".

ממטה ברוידא נמסר בתגובה: "מוטב שהשאלה המגוחכת הזאת לא הייתה נשאלת כלל. לגופו של עניין, לחיים ברוידא יש חזון בלתי מתפשר ותכנית עבודה בכל תחומי החיים שגובשה, לפני שבועות רבים, יחד עם צוות מומחים. הוא נחוש לתת מענה לתחום הדיור ולהפוך את רעננה לעיר מצוינת, כך גם חינוך, בתחבורה, בחזות העיר וכל נושא אפשרי. חיים ברוידא מוביל בסקרים, נהנה מאהדה אדירה בקרב הציבור, בתמיכה, בכל ערב מחדש, בחוגי הבית ועם היבחרו לראשות העיר יוציא אל הפועל, ללא כל שהות, את תוכנית העבודה שלו".

 

 

 

 

עוד ברעננה
זאב גולדשמיט 01/12/2019
זאב גולדשמיט 28/11/2019
זאב גולדשמיט 28/11/2019
זאב גולדשמיט 18/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
גבר נדקר בעפולה
החייאת הלב העברי קודם להחייאת השפה
אופנוען נהרג בתאונה בכביש 461
פתרונות אריזה ידידותיים לסביבה
מדוע הופך תחום פתרונות האריזה לעסקים למרכזי ומשמעותי יותר ויותר?
אישום: בן 72 תקף בכיר ברשות שדות התעופה
כוכבות במרכז הבמה
היום שאחרי הבחירות
אישום: תקף את אמו וזרק עליה אבנים