רעננה

סימה פרי תומכת בודמני

בישיבת המועצה, שהייתה ישיבת הזדהות, הודיעה מ"מ וסגנית ראש העירייה, סימה פרי, כי היא תומכת בודמני אך מחזירה את המנדט לרשימת "רעננה שאנחנו אוהבים", בזכותה היא נכנסה למועצה. בסיכום ההצבעה לסיעתו של גינזבורג הצביעו חמישה חברי מועצה ולמרצ ארבעה

זאב גולדשמיט 23/08/2018
סימה פרי ויקי ודמני לאחר הישיבה (צילום: מרסלו גל)

ישיבת מועצת העיר שהתקיימה אמש (רביעי) הייתה ישיבת הזדהות, בה חברי המועצה הודיעו עם מי הם מזדהים בבחירות שיתקיימו ב-30 באוקטובר. אין חובה להזדהות עם הרשימה שבה אתה חבר, אם כי מקובל להזדהות עם הרשימה שהכניסה את החבר למועצה. מספר המזדהים עם איתן גינזבורג ורשימתו "רעננה שאנחנו אוהבים" היה הגבוה ביותר כאשר לסיעתו של גינזבורג הצביעו חמישה: מיכאל רייזמן, לואיס אייל, ליאור זלינגר, איתן גינזבורג עצמו וסימה פרי.

סגנית ומ"מ ראש העירייה, סימה פרי, שלא מכבר הודיעה על פרישתה מהחיים הפוליטיים, הצהירה בישיבת המועצה אמש על תמיכה ביקי ודמני. עם זאת, פרי הודיעה שמבחינת יושרה והגינות היא מחזירה את המנדט ל"רעננה שאנחנו אוהבים" שהיא הרשימה שבזכותה נכנסה למועצה לפני חמש שנים.

לעומת זאת, איציק מילר לא החזיר את המנדט לסיעת מרצ, שבזכותה הוא נבחר כחבר מועצה, אלא הצהיר על תמיכתו ב"התנועה" מ"המחנה הציוני". מדובר ברשימה שלא הייתה קיימת ברעננה. לכן, עם מרצ הזדהו ארבעה: רונית ויינטראוב, עדית דיאמנט, דבי סלוצקי וצבי נדב.

גם מרסלו גל, שנבחר למועצת העיר מטעם הרשימה של איתן גינזבורג, לא החזיר את המנדט אלא הודיע על תמיכתו ביקי ודמני

חיים גולדמן; חבר המועצה מטעם הדתיים, ביקש לדחות את החלטתו במי לתמוך עד יום ראשון, המועד האחרון על פי החוק. לפיכך, נראה שהרשימה הדתית החדשה שבכוונתו להקים, טרם התגבשה.

 אלי אלוש, חיים ברוידא, ניר קריסטל, רחלי בן ארי סקעת ודרורה כהן החזירו את המנדט כל אחד עבור הרשימה שלהם. אביחי ארביב החזיר את המנדט לרשימה של דן ברוך  ז"ל הגם שהיא לא תתמודד בבחירות הקרובות. לקביעת הסיעות במועצה יש חשיבות לגבי קביעת הרכב ועדת הבחירות.

בישיבת ההזדהות שהתקיימה במעמד עו"ד אורן פז, מנהל הבחירות ברעננה, נבחרה רינה בר טל ליו"ר ועדת הבחירות. בר טל כיהנה בעבר כסגנית ראש עיריית רעננה ויו'ר שדולת הנשים.

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
אבי גרובר, הקדנציה הנוכחית היא הזדמנות
מחשב מסלול מחדש
מי שמתנכל לי בסופו של דבר אוכל אותה
"מי שמתנכל לי בסוף אוכל אותה"
שנת החוגים בהוד השרון יצאה לדרך
עיריית מודיעין נערכת לחירום
שמוליק גריידי. פגיעה בסטטוס קוו
"ריח רע נודף מהחלטת מועצת העיר"
הפוליטיקה של רעננה
הפוליטיקה של רעננה
 יובל פרייליך (משמאל) , אלוף אירופה
הטוב לסיף
ההורים השביתו את הלימודים
ההורים השביתו את הלימודים