רעננה

תושב רעננה שביתו נשרף זקוק לעזרה

שריפה שפרצה בבית בו התגורר צביקה גולדשטיין, גרמה לנזק חמור למטבח ולסלון והביאה למותם של שלושת כלביו כתוצאה משאיפת עשן. צביקה, שמנסה להתאושש ולשפץ את הבית פונה לעזרת תושבי העיר

קרן שלהבת 28/08/2018
 תושב רעננה שביתו נשרף מבקש את עזרת הציבור
צביקה גולדשטיין בבית השרוף (צילום: קרן שלהבת)

צביקה גולדשטיין, תושברעננה שהבית בו התגורר נשרףלפני 4 שבועות מבקשאת עזרת הציבור בכל הקשור למטבח ביתו שנשרף כליל. צביקה מנסה לשקםאת הנזק ומודה לאנשים שהגיעו לתמוך בו עד עכשיו ומבכה את שלושת כלביוהאהובים שמתו כתוצאה משאיפת עשן.

צביקה: "מאז השריפהאני עסוק בלצבוע, בלנקות ובלסדר אתהנזק שנגרם לבית. המכה הכי קשהמהשריפה הזו הייתה המוות של שלושת הכלבים האהובים שלי. כרגע אני מתאוששמכל מה שקרה ואשמח לעזרה של אנשים בתרומה של מטבח.

"השריפה בפרצה בתאריך 28.7 באותו הזמןלא הייתי בבית. שכנה שלי הבחינהבעשן שפרץ מהדירה שלי והתקשרה אליי. מיהרתי הביתה וכשהגעתי הכבאים כבר היו כאן.

הם פרצואת הדלת ולא נתנו לי להיכנס. זה היה מחזהלא נעים. השריפה פרצה במטבחוכילתה כמעט את כולו. היה כאן חוקרשריפות שלא הצליח לעלות על הסיבה לשריפה".

 איזה נזקנגרם לביתך?

"ארונות המטבח, הכלים שהיו כאן, כלהטיח במטבח ובסלון התפורר והכל הפך שחור. חלק ממכשירי החשמלנהרסו מהפיח. אני עובד בתורצלם מקצועי והציוד המקצועי שלי נהרס בחלקו. המזגן של הביתנהרס ואני צריך כרגע לטייח ולצבוע את כל הבית. דבר שאני פחותטוב בו. אני כל הזמןחושב על הכלבים שלי שמתו כאן בסבל משאיפת עשן. הם היו בחדרהשינה כשהשריפה פרצה. הורדנו אותם למטהוהם מתו זמן קצר לאחר מכן. מי שאין לוכלב או בעל חיים לא יבין איזה חלל אדיר נפער בתוכי. הם היו חלקמאוד דומיננטי מהחיים שלי. כל מי שמכיר אותי יודע כמה אני והבנות שלי אהבנו אותם. חלק מהאנשים אמרולי שאקח עוד כלב אבל קשה לי עם זה. אני צריך עדייןלהתאבל".

מה אומדן הנזק שנגרם לדירתך?

"מדובר בעשרות אלפי שקלים. אין לי ביטוחואני עושה כל מה שאני יכול לבד אבל זה קשה"

 איך אתהישן כאן  קשה לנשום פה

 "אני יודע שזה לא בריא אבל אין לי ברירה. חדר השינה שלילא ניזוק אבל הריח והעשן חדרו אליו. אני צובע אותוכל פעם מחדש כדי שהריח יתנדף."

 איך אפשר לסייע לך?

 "אני רוצה לפנות לתושבי רעננה או למי שקורא את הכתבה. אם מישהו משפץאת הבית שלו וזורק את המטבח אשמח לקבל אותו. אני זקוק גםלמישהו שיוכל לעזור לי בשיפוץ המטבח והסלון, בטיוח וצביעה שזההדבר שהכי קשה לי לעשות לבד".

 למעוניינים לסייעלצביקה ניתן להתקשר לטל: 0544761190

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
תאגיד מי רעננה השלים את ההכנות לקראת החורף
שוטר ושבעה אזרחים הואשמו בעבירות סמים ושוחד
שוטר ואזרחים הואשמו בעבירות סמים ושוחד
חשד: שני תושבי כפ"ס הפעילו מעבדת סמים
תלמידי חטיבת הביניים רשיש בפתח תקווה
מקום ראשון לחטיבת רשיש בחידון גדולי האומה
מחדשים את תווי החניה
מחדשים את תווי החניה
3 סדרות רומנטיות חדשות שכל אישה חייבת לראות
3 סדרות רומנטיות חדשות שכל אישה חייבת לראות
3 סיטואציות להזמין מנעולן רכב
יור קקל עם רפי סער ודני הרוש
"נבחן את הסיוע לפיתוח השטחים הירוקים בכפר סבא"