רעננה

הקרב על סמלי "הליכוד"

היועץ המשפטי של תנועת "הליכוד",פנה למועמדת לראשות עיריית רעננה, רחלי בן ארי סקעת, בבקשה כי תחדל משימוש בפרסומים, שעשויים לכאורה להטעות את הציבור כאילו מדובר בתנועת "ליכוד". בן ארי סקעת: היותי יו"ר סניף 'הליכוד' רעננה זו לא עובדה המוטלת בספק. אסיים את הקדנציה הנוכחית רק בשנת 2020 ואין שום סיבה שאסתיר מהציבור את תאריי או הישגיי

זאב גולדשמיט 29/08/2018
הקרב על סמלי
בן ארי סקעת. אין מניע (צילום ארכיון: פרטי)

היועץ המשפטי של תנועת "הליכוד", עו"ד אבי הלוי, פנה השבוע במכתב למועמדת לראשות עיריית רעננה, רחלי בן ארי סקעת, בבקשה לחדול משימוש בפרסומים, שעשויים לכאורה להטעות את הציבור כאילו מדובר בתנועת "ליכוד".

"לתנועה החברתית בראשותך אין זיקה לתנועת 'הליכוד', אולם בפרסומים רשום כי הנך חברת מועצת עיר ויו"ר סניף 'הליכוד' רעננה, ונעשה גם שימוש בסימן הגרפי של האות 'ל' של 'הליכוד'" כתב עו"ד הלוי, שהוסיף: "מהפרסומים עלול לעלות, לכאורה, מצג שווא העלול להטעות את הציבור ולטעת בו את ההכרה  לפיה את מתמודדת מטעם רשימת מועמדים של 'הליכוד'. נבקשך לחדול מלהשתמש בפרסומים של רשימתך כל סמל של 'הליכוד', שעלול להטעות את ציבור הבוחרים וליצור מצג שווא לפיו רשימתך היא רשימה של 'הליכוד'. רשימת מועמדי 'הליכוד' בבחירות ברעננה היא רשימת  המועמדים של 'הליכוד' בראשות אילן כהן, ורק היא זכאית להשתמש בשם 'ליכוד' ובסמלים של תנועת 'הליכוד'".

רחלי בן ארי סקעת מסרה בתגובה: "היותי יו"ר סניף 'הליכוד' רעננה זו לא עובדה המוטלת בספק. נבחרתי לתפקיד זה ביושר ועל פי חוק ע"י הציבור, אני מכהנת בו כבר כשנתיים ואסיים את הקדנציה הנוכחית רק בשנת 2020 . לכן אין שום סיבה שאסתיר מהציבור את תאריי או הישגיי כפי שעולה מההתכתבות המצורפת בזו ביני לבין היועמ"ש של 'הליכוד' גם אין מניעה חוקית כלשהי לעשות זאת לתושבי רעננה ברור ומובן שאני עומדת בראש הרשימה העצמאית 'התנועה החברתית' וכפי שנוכחתם לדעת ממכתבם של ועדת ההיגוי העליונה של הליכוד אשר ניתן בחודש יולי ושוב באוגוסט אני עושה זאת בברכת המפלגה".

.

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
משרד רישוי חדש נפתח ברמת גן
אוניברסיטת חיפה למען הלוחמים
מבת ים לאתיופיה
חברת נתיבי איילון: אין הצדקה לנת"צ בכביש 531 במקום באחוזה
מתכוננים לחנוכה
אגם ראשון עלה על גדותיו
ילד נהרג בנגב - נבדק חשד כי נפגע מרכב
הולך רגל נהרג בכביש 6
הולך רגל נהרג בכביש 6