רעננה

המשימה: להשאיר את הצעירים בעיר

ניר קריסטל קיים אירוע להשקת קמפיין הבחירות שלו, במהלכו הציג את חברי רשימתו "רעננים" והצהיר כי הוא יוצא במימון המונים למימון הקמפיין

זאב גולדשמיט 04/09/2018
ניר קריסטל וחברי הרשימה בהשקה (צילום: זאב גולדשמיט)

ניר קריסטל, השיק אתמול (שני) את קמפיין הבחירות שלו. באירוע ההשקה סיפר קריסטל כיצד עלה בראשו הרעיון להתמודד לראשות העירייה. "רעננה מזדקנת בקצב מהיר", אמר קריסטל, וסיפר כי גילה זאת בשיחות עם בני נוער, שאמרו לו: "כשנסיים את הצבא, אנחנו עפים מפה". ואז, החליט להתמודד, כדי לנסות לשנות ולהשאיר את הצעירים ברעננה.

קריסטל לא נותן לסקרים למיניהם לבלבל אותו והוא באמת מאמין שינצח בבחירות לראשות העירייה. הוא בונה על ניצחון בסיבוב השני, כשלדבריו בשלב זה מסתמן שחיים ברוידא ואיתן גינזבורג מובילים. כך גם ניסה לשכנע את תומכיו ומעריציו, שביציאה מהכנס סיפרו שהתרשמו ממנו עמוקות וטענו שקריסטל מבין יותר מאחרים את צרכי העיר. קריסטל הרבה לדבר על תוכניותיו ליום שאחרי כדי להשאיר את הדור הצעיר ברעננה, וגם הרשימה שלו כוללת דמויות שעסקו ועוסקות בתחום החינוך, תנועות הנוער והכל כדי שידברו בגובה העיניים לבני הנוער.

באולם מלא מפה לפה בתומכים ופעילים חשף קריסטל לראשונה את האנשים שברשימתו "רעננים". החמישייה הראשונה כוללת את קריסטל במקום הראשון; במקום השני איילת ארז סגן (הייתה יו"ר הנהגת ההורים בחטיבת אלון, וכיום בהנהגת ההורים מטרווסט); במקום השלישי אמיר פויירמן (יו"ר לה"ב רעננה לעסקים קטנים ובינוניים ומתנדב בארגון בעלי החיים); במקום הרביעי סמדי בראון (עובדת סוציאלית, ובעברה ראש שבט צופי אופק); במקום החמישי דוד וייל (פעיל חברתי מהציבור הדתי לאומי, מתנדב בלקט ישראל); מקום 6: מאיה סוירי (חברת ועד הורי גני הילדים). 7: שרון שחם שטיינר (אשת חינוך). 8: עו"ד אבי הורביץ , 9: פרופ' אלפרדו אינסלברג (ניצול שואה בן 82) .

קריסטל זכה למחיאות כפיים, כשסיפר שיום השקת הקמפיין חל ביום שבו עמד מתחת לחופה לפני עשרים שנה, והעניק לאשתו זר פרחים. הוא גם ריגש את התומכים כשהזכיר בנאומו את אביו ואמו, שתמכו בו ותמיד היו לצדו.

קריסטל סיפר, שעלות ניצחון בבחירות לראשות העירייה מוערכת בהשקעה של כמיליון שקלים. לדבריו, אחרי שפתח חיסכון לצורך הקמפיין, כעת הוא יוצא במימון המונים במטרה לגייס כ-300 אלף שקלים נוספים על מה שכבר השקיע.

קריסטל: "גיל 46 זה הזמן להוביל את העיר, ואני מרגיש בשל להוביל את העיר לסטנדרטים חדשים. רבים שואלים אותי מה זה סטנדרט רעננה. התשובה שלי היא לקבוע כאן סטנדרטים של המאה ה-21, שיחזירו את רעננה להיות העיר המובילה בישראל".

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
מיצג לזכר רבין ז"ל
יערות הנגב נתונים לוונדליזם מוגבר
יערות הנגב נתונים לוונדליזם מוגבר
"אני אמרר לך את החיים"
שיפוץ באחריות
שיפוץ באחריות
המוזאון הגיאולוגי רמת השרון
יום המוזאונים הבין-לאומי מאי 2019
הנגשת שמע באירועים ציבוריים
אירועי שבועות בצפון הנגב
"אני רוצה להיות כמו כולם"