רעננה

הפוליטיקה של רעננה

השר בנט ליווה את בנו ביום הראשון לכיתה אל"ף, יעל מנוס, שהייתה עוזרת אישית של זאב בילסקי, הצטרפה למטה של יקי ודמני. רונית וינטראוב, ביקרה ביום הראשון לפתיחת שנת הלימודים בביה"ס "אגם" ואיתן גינזבורג, סיור מיוחד באוטובוס למתלבטים בבחירות

זאב גולדשמיט 06/09/2018
הפוליטיקה של רעננה
נפתלי בנט עם הבן דוד בדרך לבית הספר (צילום: עודד קרני, לע״מ)

קודם כל אבא

 שר החינוך פתח את שנת הלימודים עם בנו, דוד, אשר עולה לכיתה א', בבית ספר ממ"ד אריאל ברעננה. שר החינוך, נפתלי בנט: ״היום יוצאים למעלה משני מיליון תלמידים לבית הספר, 167,000 ילדים עולים לכיתה א', יחד עם דוד שלי. אני מאחל לכולם שנת לימודים מוצלחת!״

התמיכה של יעל

יעל מנוס, שהייתה עוזרת אישית של ראש העיר הקודם, זאב בילסקי, הצטרפה למטה של המועמד לראשות העיר יקי ודמני, אחרי שיצאה לחל"ת. מנוס הוזמנה לבמת הכבוד בטקס הרמת כוסית לראש השנה של מטה הבחירות.

אורחת כבוד היתה מ"מ וסגנית ראש העיר, סימה פרי, שלאחרונה הצהירה על תמיכתה בודמני.

 הביקור של רונית

סגנית ראש  העיר, רונית וינטראוב, ביקרה ביום הראשון לפתיחת שנת הלימודים בביה"ס "אגם" וקיימה שיחה ארוכה עם מנהלת ביה"ס אפרת ויינברג והצוות שעובד איתה.

האוטובוס של איתן

 ביום רביעי שעבר הוציא ראש העיר, איתן גינזבורג, סיור מיוחד באוטובוס למתלבטים בבחירות. בסיור, שיצא מאחוזה, גינזבורג לקח את המשתתפים , תושבי רעננה, לראות את העבודות בשכונת "נאות שדה", את הרחוב החדש והמיוחד, יפה ירקוני, המחבר בין "נווה זמר" לשכונת בן צבי (רסקו לשעבר) ואת העבודות לבניית בית הספר החדש בנווה זמר, כמו גם הספורטק החדש.

האוטובוס המשיך בנקודות ציון שונות ברחבי העיר, ובסיום המסע הגיע לתחנת הרכבת רעננה מערב, לראות את הרכבת החדשה ולשמוע על התוכניות לבניית קריית הסייבר בסמוך לה.

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
"הייתי בסערת רגשות מאוד קשה"
אין בכוונתי לקדם את ההסכם המדובר
"אין בכוונתי לקדם את ההסכם המדובר"
עוגיות שוקוציפס מאסטר שף
כדורי שוקו צי'פס מטוגנים
חסר הבית פרשד בסירי הלך לעולמו
חסר הבית פרשד בסירי הלך לעולמו
הורי החינוך המיוחד וילדיהם הפגינו סמוך למשרדי אגף החינוך
הורי החינוך המיוחד וילדיהם הפגינו סמוך למשרדי אגף החינוך
יוזמה מצילת חיים
יוזמה מצילת חיים
גינת הבנים בכפר סבא
מחזקים את השכונות המזרחיות
חשד: מטפל תקף אדם נכה חסר ישע