רעננה

הפוליטיקה של רעננה

השר בנט ליווה את בנו ביום הראשון לכיתה אל"ף, יעל מנוס, שהייתה עוזרת אישית של זאב בילסקי, הצטרפה למטה של יקי ודמני. רונית וינטראוב, ביקרה ביום הראשון לפתיחת שנת הלימודים בביה"ס "אגם" ואיתן גינזבורג, סיור מיוחד באוטובוס למתלבטים בבחירות

זאב גולדשמיט 06/09/2018
הפוליטיקה של רעננה
נפתלי בנט עם הבן דוד בדרך לבית הספר (צילום: עודד קרני, לע״מ)

קודם כל אבא

 שר החינוך פתח את שנת הלימודים עם בנו, דוד, אשר עולה לכיתה א', בבית ספר ממ"ד אריאל ברעננה. שר החינוך, נפתלי בנט: ״היום יוצאים למעלה משני מיליון תלמידים לבית הספר, 167,000 ילדים עולים לכיתה א', יחד עם דוד שלי. אני מאחל לכולם שנת לימודים מוצלחת!״

התמיכה של יעל

יעל מנוס, שהייתה עוזרת אישית של ראש העיר הקודם, זאב בילסקי, הצטרפה למטה של המועמד לראשות העיר יקי ודמני, אחרי שיצאה לחל"ת. מנוס הוזמנה לבמת הכבוד בטקס הרמת כוסית לראש השנה של מטה הבחירות.

אורחת כבוד היתה מ"מ וסגנית ראש העיר, סימה פרי, שלאחרונה הצהירה על תמיכתה בודמני.

 הביקור של רונית

סגנית ראש  העיר, רונית וינטראוב, ביקרה ביום הראשון לפתיחת שנת הלימודים בביה"ס "אגם" וקיימה שיחה ארוכה עם מנהלת ביה"ס אפרת ויינברג והצוות שעובד איתה.

האוטובוס של איתן

 ביום רביעי שעבר הוציא ראש העיר, איתן גינזבורג, סיור מיוחד באוטובוס למתלבטים בבחירות. בסיור, שיצא מאחוזה, גינזבורג לקח את המשתתפים , תושבי רעננה, לראות את העבודות בשכונת "נאות שדה", את הרחוב החדש והמיוחד, יפה ירקוני, המחבר בין "נווה זמר" לשכונת בן צבי (רסקו לשעבר) ואת העבודות לבניית בית הספר החדש בנווה זמר, כמו גם הספורטק החדש.

האוטובוס המשיך בנקודות ציון שונות ברחבי העיר, ובסיום המסע הגיע לתחנת הרכבת רעננה מערב, לראות את הרכבת החדשה ולשמוע על התוכניות לבניית קריית הסייבר בסמוך לה.

 

 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: העתיקו והפיצו את שידורי הוט ויס
חופשה ראשונה ביחד
אישום: סחרו בנשים לצורך זנות
אומָּנוּת מֵאֲנָשִׁים מְיוּחָדִים
הגג שלכם שווה הרבה כסף!
אהרוני , התעניין בחידושים במטבח
מה מתבשל אצל השף ישראל אהרוני?
מעלים את הסיף על המפה
מתחם התחנה בי-ם יישאר פתוח
מתחם התחנה בי-ם יישאר פתוח