רעננה

הליכוד השיק את קמפיין הבחירות למועצה

בנוכחות עשרות תומכים, ח"כ אורן חזן ושני המועמדים לראשות העיר, איתן גינזבורג ויקי ודמני, אמר ראש רשימת הליכוד, אילן כהן, כי הוא מצפה להכניס שלושה מנדטים למועצה

זאב גולדשמיט 06/09/2018
מימין: עו"ד אבי יוסף, דינה בגריש, אילן כהן, ח"כ נורית קורן, מנחם גפסון. בהשקת קמפיין הבחירות של הליכוד (צילום: שמעון בן דוד)

הליכוד בראשות אילן כהן השיק ביום שלישי את קמפיין הבחירות למועצת העיר רעננה. האירוע התקיים בביתו של מספר 2 ברשימה, עו"ד אבי יוסף, ובנוכחות עשרות תומכים ופעילים. אורחי הכבוד היה ח"כ אורן חזן וח"כ נורית קורן. מי שעוד נכחו בהשקת הקמפיין היו שני המועמדים לראשות העיר, איתן גינזבורג ויקי ודמני ומספר 2 ברשימתו ארז ברט, וכן ראש העירייה הקודם, זאב בילסקי, שסיפר כי הגיע בשל קירבתו לעוזי כהן, ז"ל, ולמשפחת כהן.

 אילן כהן אמר: "אנחנו ממשיכים בדרכו של עוזי ונחזיר עטרה ליושנה. אנחנו נהיה עוגן של כל ראש עיר שיהיה בעירייה. בעזרת השם נכניס מעל שלושה מנדטים לכנסת". הקהל תיקן אותו, "מנדטים למועצה", ואילן כהן חייך ואמר: "בוודאי, לעירייה. הרי לכנסת ביבי אמר שיביא 40 מנדטים".

ח"כ אורן חזן אמר: "אני מזהה שב-30 באוקטובר כולכם שמים פתק מחל בקלפי. אני אומר לכם שעוזי חסר לא רק ברעננה, עוזי חסר בליכוד ובכל מדינת ישראל".

"אני מאחל לליכוד שיכנס למועצת העיר, ויעזור לראש העיר לשמור שכל מה שהשקענו ועשינו בשלושים השנה האחרונות", אמר בילסקי.


 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
עשרות רבי אמנים בפסטיבל השחמט שייפתח היום באצטדיון בנתניה
עשרות רבי אמנים בפסטיבל השחמט שייפתח היום באצטדיון בנתניה
עיריית רחובות נערכת לחגים
אלפי מבקרים בפסטיבל דרום אדום
אלפי מבקרים בפסטיבל דרום אדום
שינויים בהפעלת הלוקרים בבתיה"ס
פיצוץ ושריפה במפעל תעש
פיצוץ ושריפה במפעל תע"ש ברמת השרון
מי אחראי?
וילות במרכז הארץ
הישג לביהס בגין בהוד השרון
הישג לביה"ס בגין בהוד השרון