רעננה

חילופי מפקדים בסיירת ההורים העירונית

בועז יפה יעמוד בראש סיירת ההורים במקומו של ניר קריסטל, שהקים את הסיירת, ובימים האלה מתמודד לתפקיד ראש העירייה

זאב גולדשמיט 06/09/2018
מימין: בועז יפה וניר קריסטל. לטובת ילדי רעננה (צילום: פרטי)

חבר המועצה, ניר קריסטל, שהקים את סיירת ההורים וכיהן בתפקיד מאז הקמתה, לפני שמונה שנים, העביר השבוע את סמכויותיו לסגנו, בועז יפה, במעמד הרמת כוסית לראש השנה של משטרת רעננה.

קריסטל, אשר מתמודד לראשות העיר רעננה, סיים את תפקידו כיוון שאינו רשאי להתנדב במשטרה בתקופת הבחירות. הסיירת מונה היום 18 הורים. בתקופת השיא מנתה 35 הורים. בימים אלה מתקיים גיוס הורים נוספים לסיירת.

סיירת ההורים רעננה פועלת לאורך כל השנה, בעיקר בסופי שבוע, בחגים ובחופשות מבתי הספר, ומטפלת בנוער בהיבטים של התנהגויות מסוכנות, דוגמת שתיית אלכוהול, עישון, אלימות, ונדליזם, רכיבה בטוחה באופניים וביטחון אישי.

 במהלך השנים פעילות סיירת ההורים התרחבה גם למישור החינוכי, ובמסגרת זו התקיימו אירועי חינוך והסברה בבתי הספר ושיתופי פעולה עם בני הנוער במסיבות.

קריסטל: "זכיתי להקים יחידה מופלאה. הייתה לי זכות גדולה לעבוד צמוד לנוער המדהים שלנו ולעמוד בראש יחידה שלא אחת זכתה להציל חיים. אני מאחל לחברי בסיירת ולילדי רעננה שנה טובה ובטוחה".

בועז יפה (60) אב לשלושה וסבא לנכד, מתגורר ברעננה מזה 26 שנה: "אני נכנס לנעליים ענקיות, למשימה מאתגרת וכלל לא קלה. אמנם ילדי כבר בוגרים, אבל אני מאמין שתושבי רעננה צריכים לא רק לדאוג לביתם, אלא גם למען דור העתיד של רעננה".

 


 

עוד ברעננה
חשבנו שיעניין אותך גם...
דירה חדשה במחיר נמוך מדירת יד שנייה
אורה ושמחה הפקות ארועים ושמחות
מתכננים ארוע?
לאן עכשיו?
יאיר לביא , מעשה מבורך
משהו קטן וטוב
סוגרת מעגל
חיסונים בשכונות בהוד השרון
הוד השרון דואגת לבעלי החיים
הברחת סיגריות וטבק דרך נמל אשדוד
קיץ מוזיקלי בפארק האחים אסנר
אירועי יולי מוסיקלי בפארק האקולוגי הוד השרון